kinowar.com

86 та BURSA відкривають новий кінотеатр у Києві

У середу, 4 грудня у Києві відкривається новий кінотеатр КІНО42. Камерний простір на 42 крісла створений засновниками Міжнародного фестивалю кіно та урбаністики «86» та BURSA Hotel Kyiv. Зала кінотеатру знаходиться у готелі BURSA на Костянтинівській, 11. Програма фокусуватиметься на незалежному, авторському та українському кіно.

КІНО42 Кінотеатр Bursa Hotel

КІНО42 — це дім кіно. Прихисток справжнього кіно, що втекло з закритих київських кінотеатрів та від залюднених торгових центрів. Завдяки дбайливому кураторському відбору наша програма особлива. КІНО42 — місце для глядача, що зважає на кіномову і мову кіно, адже ми дбаємо про досвід кіноперегляду — фільми тут звучать в оригіналі, а світло вмикається лише після титрів. Чому 42? Бо ми показуємо фільми, що відповідають на питання життя, Всесвіту і взагалі…(:

“Після закриття трьох кінотеатрів за останній рік, авторське кіно в Києві стало бездомним. Ми задумали КІНО42 як новий дім для кіно; місце, де його не лише дивляться, але й обговорюють, і навіть створюють”, — каже співзасновник кінотеатру Ілля Гладштейн.

“В мене була давня мрія — відкрити маленький кінотеатр та показувати класні фільми, не бути залежним від вибору, просто крутити те, що подобається. Я познайомився з Ільком, і тут усе співпало — з’явилася людина, яка наповнить дім кіно”, — коментує засновник BURSA Василь Гроголь.

Квитки незабаром у продажу в касі кінотеатру та онлайн.

Фейсбук-сторінка
Інстаграм-сторінка

Читайте також:

Найкращі українські фільми часів Незалежності

Коментарі