kinowar.com

В антології «Війна очима тварин» зʼявились дракони: пісня Imagine Dragons стала саундтреком кіноальманаху

Саундтреком кіноальманаху «Війна очима тварин» стала композиція «Burn Out» всесвітньо відомого гурту Imagine Dragons

Музиканти гурту активно підтримують Україну з початку повномасштабного вторгнення – на концертах фронтмен Ден Рейнольдс щоразу нагадує про війну в Україні, а нещодавно вони випустили кліп, в якому показали жахливі наслідки цієї страшної війни. На думку авторів кіноальманаху, музика Imagine Dragons розширить аудиторію «Війни очима тварин» та посилить вплив сенсів, які хотіли донести її автори. Нагадаємо, що в одній з новел кіноальманаху під назвою «Орел», яку зрежисував М.Слабошпицький, знявся оскароносний актор Шон Пенн і участь у проекті світових зірок такого рівня підтверджує актуальність тем, що піднімає кіноальманах, для всього світу.

Війна очима тварин

«Сила музики заряджає глядача не менше сюжету й героїв, тим більше, що думки і дії наших міжнародних зірок звучать в унісон з Україною вже майже три роки, – впевнений автор ідеї і продюсер «Війни очима тварин» Олег Кохан. – А потужний трек Imagine Dragons підсилить наш голос, щоб основні меседжи почув увесь світ. Ця підтримка дуже надихає й вкотре доводить нашу здатність стріляти у ворогів не лише гарматами, а й зброєю мистецтва».

Війна очима тварин

Нагадаємо, «Війна очима тварин» – це перший ігровий кіноальманах, основними героями якого стали тварини, що потерпають від війни в Україні, а його метою є актуалізація теми наслідків і загроз війни як гуманітарної та екологічної катастрофи не тільки для України, а й для світу. Робота над кіноальманахом триває з 2022 року, а авторами семи короткометражних фільмів, що складають антологію, стали Мирослав Слабошпицький, Олексій Мамедов, Юлія Шашкова, Святослав Костюк, Іван Сауткін та Андрій Лідаговський.

Війна очима тварин

Війна очима тварин

Війна очима тварин

Майже всі сюжети новел основані на реальних фактах, і крім вовка, корови, білого кролика, орла, кота, кози і рибкок, їх допомагають розповісти відомі українські актори Марина Кошкіна, Олександр Печериця, Андрій Ісаєнко, Михайло Матюхін, Ольга Коротяєва, юні кінозірки Артем Черній, Михайло Пулянській, Поліна Гайова, Дарія Держун, Назарій Гладюк, а також популярна 70-ти річна блогерка зі Львову Ольга Мартинишин, для якої цей фільм став дебютом у кіно. Фільмували «Війну очима тварин» в Україні та США за участі більше 100 кращих вітчизняних й іноземних майстрів кіно.

Війна очима тварин

Війна очима тварин

Війна очима тварин

Перший трейлер антології був представлений на Берлінському МКФ, а нещодавно відбувся допрем’єрний показ вибраних новел кіноальманаху на Міжнародному кліматичному саміті COP29. Невдовзі запланована світова прем’єра «Війни очима тварин» в рамках міжнародного кінофестивалю, після чого стрічку побачать українські глядачі. Партнерами проекту стали «Агенство США з міжнародного розвитку» (USAID), European Solidarity Fund For Ukrainian Films (ESFUF) та соціальна ініціатива Save Pets of Ukraine, яка від початку повномасштабного вторгнення опікується тваринами, що постраждали від війни.

Читайте також:

Найкращі українські фільми 2023 року

Найкращі українські фільми 2022 року

Найкращі українські фільми 2021 року

Найкращі українські фільми 2020 року

Найкращі українські фільми 2019 року

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі