kinowar.com

Анджеліна Джолі розповіла, чому перестала зніматися

 29.09.2023  Новини

Вже доволі давно Анджеліна Джолі стала нечастою гостею екрана. Актриса зайнялася режисерською діяльністю, тож спрямувала енергію на роботу за камерою, а не в кадрі. Проте, як виявилося, були в акторки і особисті причини зникнути з екранів.

В інтерв’ю журналу Vogue Джолі зізналася, що перестала грати через розлучення з Бредом Піттом.

«Останнім часом відчуваю себе пригніченою. Мені здається, що аж впродовж десяти років я була не зовсім собою… Не хочу вдаватися в подробиці, але скажу, що потрібен був час загоїти емоційні рани. Власне, я й досі не оговталася і все ще намагаюся встати на ноги», – поділилася зірка.

Нагадаємо, Пітт і Джолі офіційно розійшлися у 2016 році. У 2022-му акторка звернулася до суду із звинуваченням колишнього чоловіка у домашньому насиллі. Також розлучення супроводжувалося скандалом навколо спільної виноробні у Франції, котру екс-подружжя ділить досі.

За багато років чи не єдиним фільмом, в якому зіграла Анджеліна Джолі, був трилер 2021 року «Ті, хто бажають моєї смерті». Але вже восени цього року Джолі розпочне зйомки у біографічній драмі титулованого режисера Пабло Ларраіна «Марія», де зобразить оперну співачку Марію Каллас. Роль може стати найкращою у кар’єрі акторки, адже Ларраін, котрий раніше зняв байопіки «Джекі» з Наталі Портман і «Спенсер» з Крістен Стюарт, фантастично працює з актрисами.

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі

Коментарі закрито.