kinowar.com

Арнольд Шварценеггер більше не гратиме Термінатора

 20.05.2023  Новини

В інтерв’ю The Hollywood Reporter актор заявив, що більше не збирається повертатися до ролі кіборга термінатора з однойменної науково-фантастичної франшизи. Востаннє, нагадаємо, він утілив цей образ у шостій за рахунком картині під назвою «Термінатор: Фатум» 2019 року випуску.

«Перші три фільми були відмінні. У четвертому я не знімався, бо був тоді губернатором Каліфорнії. П’ятий і шостий, як на мене, були недопрацьовані, і одразу було зрозуміло, що вийде так собі, бо сценарії були не надто добре написані», – зізнався Шварценеггер.

Також актор додав, що наразі франшиза ще не закінчена, проте для нього це точно кінець: «З мене досить. Я чітко зрозумів, що історія про повстання машин нарешті має повернути якоюсь іншою дорогою, а не повторюватися знову і знову. Має з’явитися свіжа ідея… Але я завжди любитиму цю франшизу, адже саме їй завдячую своїм успіхом».

Раніше режисер першого і другого «Термінаторів» Джеймс Кемерон заявив, що хотів би зробити ще один фільм про роботів, які прийшли з майбутнього.

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі

Коментарі закрито.