kinowar.com

«Барбі» та «Оппенгеймер» б’ють рекорди у прокаті

 24.07.2023  Новини

І сатирична комедія «Барбі», і біографічна драма «Оппенгеймер» стартували у світовому прокаті з дуже високими касовими показниками, пише Variety.

Загалом обидві стрічки зібрали за перші вихідні 511 мільйонів доларів, і це один з найкасовіших вікендів в історії бокс-офісу. Перше місце посіла «Барбі» Грети Гервіг з результатом 337 мільйонів доларів (155 млн в Америці та 182 млн на решті територій). Другий рядок дістався «Оппенгеймеру» Крістофера Нолана, що заробив 174 мільйони доларів (80,5 млн вдома і 93,7 млн на решті ринків).

«Барбі» (бюджет 145 млн доларів) продемонструвала найкращий касовий старт серед усіх стрічок, знятих жінками, а також найкасовіший старт цього року. «Оппенгеймер» (бюджет 100 млн доларів) показав третій найкращий старт у кар’єрі Крістофера Нолана після комікс-блокбастерів про Бетмена «Темний лицар» і «Темний лицар повертається».

Нагадаємо, «Барбі» – сатира з Марго Роббі в ролі легендарної ляльки компанії Mattel. «Оппенгеймер» – історія створення першої атомної бомби з Кілліаном Мерфі в ролі геніального фізика Роберта Оппенгеймера.

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі

Коментарі закрито.