kinowar.com

Детективний трилер «Відданий садівник» стане серіалом

 01.06.2023  Новини

Роман Джона ле Карре, що раніше отримав повнометражну екранізацію, тепер буде адаптований для ТВ у форматі міні-серіалу, повідомляє Deadline.

Нагадаємо, фільм «Відданий садівник» від режисера Фернанду Мейрелліша вийшов на екрани у 2005 році. Головні ролі виконали Рейф Файнс і Рейчел Вайс. Сюжет розгортається навколо британського дипломата, котрий працює у Кенії і одного дня дізнається, що його дружину вбито. Розплутуючи загадкове вбивство коханої, герой поступово з’ясовує, що його дружина, котра була активісткою, намагалася викрити корупційну змову всередині гігантської фармацевтичної компанії, яка незаконно випробовувала експериментальні ліки на кенійцях.

В картині також зіграли Денні Г’юстон, Білл Наї, Піт Поселтвейт. Стрічка отримала високі оцінки критиків і чотири номінації на «Оскар»: за найкращі музику, монтаж, адаптований сценарій і жіночу роль другого плану. Остання стала переможною для акторки Рейчел Вайс.

Про серіал відомо, що події будуть перенесені у наш час, а саме у постковідну епоху. Сценарій підготує Лідія Адетуньї, котра працювала над серіалами «Темні матерії» і «Останнє королівство». Хто з акторів замінить Вайс і Файнса, наразі невідомо.

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі

Коментарі закрито.