kinowar.com

Документальний фільм режисера Дмитра Сухолиткого-Собчука виграв кінофестиваль у Іспанії

Короткометражний  фільм «Літургія протитанкових перешкод»  режисера Дмитра Сухолиткого-Собчука (відомий за чудовим художнім повним метром «Памфір») здобув головний приз документального конкурсу кінофестивалю Huesca International Film Festival  що пройшов з 9 по 17 червня у Іспанії.

Літургія протитанкових перешкод

За словами журі конкурсу, фільм визначили кращим «через потужну та елегантну розповідь, яка передає, як різноманітні матеріали стають символами війни та миру завдяки стійкості та наполегливій праці людей, які живуть у зонах конфлікту».

Режисер фільмував дії картини в перші місяці повномасштабного вторгнення росії в Україну. Виробництво «Літургії протитанкових перешкод» профінансувало одне з найпопулярніших світових видань The New Yorker, де невдовзі відбудеться онлайн прем’єра стрічки.

Фільм наразі відібрали на вже понад 70 кінофестивалів з усього світу серед яких IDFA, Toronto International Film Festival, Sundance Film Festival, DOC NYC, New York’s documentary festival, Clermont-Ferrand ISFF.

фільм Дмитро Сухоліткий-Собчук

Синопсис:

Реальність в Україні поділилась на два періоди — до війни та після. Кожен громадянин намагається бути корисним у цьому загальнонаціональному спротиві. Українці змінюють свої професії та пристосовуються до потреб військового часу. У художніх майстернях скульптори виготовляють протитанкові перешкоди. Мовчазні постаті українських діячів, янголів, козаків та множинні копії Ісуса Христа, наче теракотова армія, завмерли в очікуванні нових творінь. Майстри зварюють металеву оборону для Збройних Сил України.

Читайте також:

Найкращі українські фільми часів Незалежності

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі

Коментарі закрито.