kinowar.com

Фільм “Люксембург, Люксембург” покажуть в програмі міжнародного кінофестивалю у Карлових Варах

Фільм “Люксембург, Люксембург” Антоніо Лукіча покажуть на 57-му міжнародному кінофестивалі у Карлових Варах. Стрічка виробництва кінопродакшену ForeFilms представлена у позаконкурсній програми “Горизонти”.

“Люксембург, Люксембург” – другий повнометражний фільм українського режисера Антоніо Лукіча. Головні ролі у стрічці зіграли учасники реп-гурту “Курган і Agregat” – брати Раміл та Аміл Насірови.

Глядачі кінофестивалю у Карлових Варах зможуть побачити фільм “Люксембург, Люксембург” у програмі “Горизонти” з добіркою найпомітніших та популярних фільмів кіносезону поруч зі стрічками Віма Вендерса, Акі Каурісмякі, Джафара Панахі, Лава Діаса та інших.

Напередодні, фільм “Люксембург, Люксембург” отримав приз глядацьких симпатій на міжнародному кінофестивалі в Інсбруку (Австрія). Світова прем’єра фільму виробництва кінопродакшену ForeFilms, продюсерів Володимира Яценка і Анни Яценко відбулася на 79-му Венеційському міжнародному кінофестивалі, а 13 квітня 2023 року стрічка вийшла в український прокат. Із того часу фільм зібрав у прокаті понад 33,5 млн грн і зайняв 8-му позицію в топ-10 найкасовіших українських фільмів часів незалежності. В українських кінотеатрах “Люксембург, Люксембург” подивились понад 224 000 глядачів.

“Люксембург, Люксембург” створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно. У травні 2022 року фільм став одним з п’яти учасників програми підтримки міжнародної промоції українських фільмів “proMOTION”, започаткованої Українським інститутом. Міжнародна промо-підтримка в рамках програми здійснюється за допомоги Göteborg Film Fund.

Міжнародний кінофестиваль у Карлових Варах, який щорічно проводиться у липні у Карлових Варах (Чехія), належить до категорії А. Це одна з найважливіших кінематографічних подій у Центральній та Східній Європі. У 2019 році попередній фільм Антоніо Лукіча “Мої думки тихі” отримав спеціальну премію журі у секції “East of West” (“На Схід від Заходу”).

новий фільм Антоніо Лукіча

Синопсис фільму “Люксембург, Люксембург”: Коли брати-близнюки дізнаються, що їхній давно зниклий батько захворів у Люксембурзі, вони вирушають у подорож, аби побачити його востаннє. Та чи буде чоловік, якого вони там зустрінуть, таким само крутим татом, яким вони його пам’ятають?

Читайте також:

Найкращі українські фільми часів Незалежності

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі