kinowar.com

«Дюна 2» стартувала вдвічі краще за першу частину

 04.03.2024  Новини

Друга частина наукової фантастики Дені Вільнева «Дюна» зібрала у перший вікенд 178,5 млн доларів по всьому світу й очолила міжнародний бокс-офіс, повідомляє Variety.

В Америці фільм заробив 81,5 млн і ще 97 млн дозбирав на решті територій (бюджет картини склав 190 мільйонів доларів). Це вдвічі кращий результат за стартові збори першої частини, яка вийшла на екрани восени 2021 року. Сиквел спершу теж планувався до виходу восени (восени 2023), але через голлівудські страйки реліз довелося відкласти на початок 2024 року.

Також «Дюна 2» отримала більш захопливі відгуки критиків, які відмітили емоційність у порівнянні із сухістю першої стрічки, колосальну епічність, режисерську майстерність, а також сильну гру Тімоті Шаламе, Зендеї і Остіна Батлера.

Дені Вільнев уже встиг написати сценарій третьої частини, оскільки давно задумав історію як трилогію. В основу триквела він поклав роман-продовження Френка Герберта «Месія Дюни». Та студія Warner наразі офіційно не дала третій «Дюні» зелене світло.

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі

Коментарі закрито.