
Як пише Variety, новий піксарівський мультик «Еліо» заробив за перші вихідні в американському прокаті 21 мільйон доларів.
Це найгірший стартовий результат серед усіх проєктів студії Pixar. До цього антирекордсменом була анімація «Стихії» 2023 року випуску з результатом 29,6 млн доларів після першого вікенду в американському прокаті (проте потім мультфільму вдалося більш-менш зацікавити аудиторію і зрештою зібрати майже півмільярда).
Ще 14 млн «Еліо» зібрав на решті територій, тож сумарно каса за результатами вихідних склала 35 млн доларів.
Мультик в жанрі космічної фантастики розповідає про самотнього земного хлопчика на ім’я Еліо, котрого викрадають іншопланетяни, бо помилково сприймають його за посла Землі… Режисером виступив Едріан Моліна, котрий працював над «Коко» і «Добрим динозавром».
Підтримайте Україну:
- фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
- фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
- Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
- дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt
Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:
- facebook — facebook.com/goodkino
- YouTube — youtube.com/c/kinowar
- Instagram — instagram.com/kinowar.com.ua
- twitter — twitter.com/kinowar_com
- Telegram — t.me/kinowarcom




Коментарі закрито.