kinowar.com

Фільм “Люксембург, Люксембург” із 14 червня на Netflix

Фільм “Люксембург, Люксембург” режисера Антоніо Лукіча з 14 червня з’явиться на Netflix. Пізніше  фільм також буде доступний на інших стримінгових сервісах.

“Ми отримали дуже багато запитів від українців, які перебувають за кордоном або живуть у тих містах України, де немає кінотеатрів, щодо того, де вони можуть подивитися наше кіно. Ми безмежно щасливі, що тепер це стане можливим, і глядачі зможуть подивитися наш фільм на Netflix”, – коментує продюсерка фільму Анна Яценко, кінопродакшен ForeFilms. 

“Люксембург, Люксембург” – другий повнометражний фільм українського режисера Антоніо Лукіча. Головні ролі у стрічці «Люксембург, Люксембург» зіграли учасники реп-гурту «Курган і Agregat» – брати Раміл та Аміл Насірови. 

Світова прем’єра фільму виробництва кінопродакшену ForeFilms, продюсерів Володимира Яценка і Анни Яценко відбулася на 79-му Венеційському міжнародному кінофестивалі, а 13 квітня 2023 року стрічка вийшла в український прокат. Із того часу фільм зібрав у прокаті понад 31 млн грн і зайняв 8-му позицію в топ-10 найкасовіших українських фільмів часів незалежності. В українських кінотеатрах “Люксембург, Люксембург” подивились понад 213 000 глядачів. 

“Люксембург, Люксембург” створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно. У травні 2022 року фільм став одним з п’яти учасників програми підтримки міжнародної промоції українських фільмів “proMOTION”, започаткованої Українським інститутом. Міжнародна промо-підтримка в рамках програми здійснюється за допомоги Göteborg Film Fund. 

Синопсис фільму: Коли брати-близнюки  дізнаються, що їхній давно зниклий батько захворів у Люксембурзі, вони вирушають у подорож, аби побачити його востаннє. Та чи буде чоловік, якого вони там зустрінуть, таким само крутим татом, яким вони його пам’ятають?

Читайте також:

Найкращі українські фільми

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі