kinowar.com

Френсіса Форда Копполу звинуватили у харасменті

 15.05.2024  Новини

Видання The Guardian опублікувало статтю про створення фільму «Мегалополіс» режисера Френсіса Форда Копполи й оприлюднило свідчення знімальної групи про неналежну поведінку 85-річного постановника.

Анонімний інсайдер стверджує, що Коппола на знімальному майданчику цілував акторок масовки, «аби створити потрібний настрій», і змушував жінок сідати йому на коліна. Також є інформація, що через режисера творча група багато годин просиджувала в очікуванні, бо Коппола «годинами сидів у своєму трейлері і курив марихуану».

Представники режисера звинувачувальні заяви ніяк не прокоментували. Але продюсер «Мегалополіса» Даррен Деметр запевнив, що Коппола цілував акторок виключно «по-дружньому» і що жодних скарг на поведінку метра під час зйомок особисто він ні від кого не чув і не отримував.

Нагадаємо, що «Мегалополіс» – епічний довгобуд і великий проєкт мрії Френсіса Форда Копполи, роботу над яким постановник розпочав ще у 1980-х роках і зрештою вклав у виробництво власні 120 мільйонів доларів. Це антиутопія про протистояння геніального архітектора (Адам Драйвер) і корумпованого мера Нью-Йорка (Джанкарло Еспозіто) у світі постапокаліптичного майбутнього, де архітектор жадає відбудувати зруйноване місто і звести на його місці грандіозну утопію, величезну столицю планети.

У фільмі також знялися Наталі Еммануель, Дастін Гоффман, Обрі Плаза, Джон Войт, Шая ЛаБаф та інші. Його прем’єра відбудеться вже завтра, 16 травня, на 77-му Каннському кінофестивалі.

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі

Коментарі закрито.