kinowar.com

Кірстен Данст доєдналася до Кіану Рівза у новій сатирі режисера «Трикутника смутку»

 15.05.2024  Новини

Як повідомляє Deadline, у новому фільмі шведського режисера Рубена Естлунда (дворазового лауреата каннської «Золотої пальмової гілки» за соціальні сатири «Квадрат» і «Трикутник смутку») знімуться Кіану Рівз, Кірстен Данст і Даніель Брюль.

Як ми вже писали, стрічка називатиметься «Система розваг не працює» (або «Система розваг вимкнена»). Його дія розгорнеться на борту пасажирського літака (для зйомок режисер купив Boeing-747), де через несправність системи розваг пасажири починають нудьгувати і хто психувати, хто занурюватись у дивні думки… На сюжет постановника надихнув реальний соціальний експеримент, який пропонував учасникам провести 15 хвилин у порожній кімнаті наодинці із собою, а хто не міг витримати, мав можливість натиснути спеціальну кнопку, що викликала удар током, проте зупиняла нудьгу.

Про характери персонажів наразі нічого невідомо. Раніше Естлунд заявив, що якщо «Систему розваг» покажуть у Каннах, то він передбачає, що безпрецедентно велика кількість глядачів залишить залу посеред кіна.

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі

Коментарі закрито.