kinowar.com

Майкл Кейн заявив, що вийшов на пенсію

 22.09.2023  Новини

Так, у нових фільмах Крістофера Нолана ми більше не побачимо британського актора Майкла Кейна. І взагалі нових фільмів за участю легендарного ветерана англомовного кіно більше не буде.

Як повідомляє The Telegraph, Майкл Кейн вийшов на пенсію і більше не зніматиметься. «Мені ж, хай йому грець, вже 90 років. Я й ходити нормально не можу, не те що грати в кіно. Тож так, можу сказати, що я вже на пенсії», – зізнався актор в інтерв’ю.

На рахунку Кейна більше ста ролей, дві статуетки «Оскар» і чимало інших нагород. Він відомий за фільмами «Несусвітні шахраї», «Гамбіт», «Гра навиліт», «Ілюзія обману», «Італійська робота», «Прибрати Картера», «Правила виноробів», «Молодість», а також за картинами Крістофера Нолана «Престиж», «Початок», «Інтерстеллар», трилогія про Бетмена.

Цього року у жовтні вийде заснована на реальній історії британська драма «Великий утікач», останній фільм за участю Майкла Кейна. У ньому актор зіграв ветерана Другої світової війни, який тікає з будинку престарілих, аби відвідати 70-ту річницю Дня Д (операції «Оверлорд») у Франції і вшанувати пам’ять загиблих товаришів.

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі

Коментарі закрито.