kinowar.com

«Мегалополіс» Копполи отримав перші відгуки

 29.03.2024  Новини

Епічний довгобуд Френсіса Форда Копполи «Мегалополіс» зустрівся з першими глядачами. У Лос-Анджелесі відбувся дебютний показ для потенційних дистриб’юторів.

Як пише Deadline, у режисера вийшла дуже епічна і грандіозна з візуальної точки зору історія, в якій нагромаджено безліч ідей. Перші, хто побачив довгоочікувану стрічку, також порівняли її з легендарним німим «Метрополісом» Фріца Ланга і романом-антиутопією Айн Ренд «Атлант розправив плечі».

Також видання пише, що чимало прокатників після показу лишилися здивованими і розгубленими і назвали картину «безкомпромісно навіженою».

Як ми вже писали, «Мегалополіс» розповідає про геніального архітектора (Адам Драйвер), який після катастрофи, що зруйнувала Нью-Йорк, жадає відбудувати місто таким чином, аби воно стало грандіозною столицею всього світу. Йому заважає корумпований мер і… кохання до вродливої доньки мера у виконанні зірки «Гри престолів» і «Форсажу» Наталі Еммануель.

Наразі невідомо, коли «Мегалополіс» дістанеться кінотеатрів. Коппола задумав цей сюжет ще у 1980-х роках і витратив на проєкт мрії 120 мільйонів доларів власних заощаджень.

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі

Коментарі закрито.