kinowar.com

«Місія неможлива 8» відкладена до 2025 року

 24.10.2023  Новини

Як пише The Hollywood Reporter, студія Paramount відклала реліз шпигунського екшна «Місія неможлива: Розплата. Частина друга» на 2025 рік.

Це означає, що восьмий фільм популярної франшизи з Томом Крузом добереться до глядачів аж на рік пізніше запланованого. Очікувалося, що продовження сьомої «Місії» вийде 28 червня 2024-го, проте тепер фанатам доведеться чекати до 23 травня 2025-го.

Причиною переносу, як неважко здогадатися, став страйк американських акторів. Нагадаємо, з середини липня у Голлівуді триває страйк акторської Гільдії. Її члени вимагають від студій та стрімінгів підвищення зарплатні, відрахувань з онлайн-показів і захисту від втручання в їхню роботу штучного інтелекту. На час страйку майже всі зйомки призупинено.

Також нагадаємо, що сьомий фільм «Місія неможлива: Розплата. Частина перша» вийшов на екрани 8 липня 2023. За сюжетом агентові надсекретного підрозділу ЦРУ Ітану Ганту довелося протистояти штучному інтелектові. Стрічка зібрала 568 млн доларів у прокаті та оберемок позитивних відгуків.

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі

Коментарі закрито.