kinowar.com

«Ми, наші улюбленці та війна» Птушкіна став рекордсменом серед документальних фільмів за результатами першого вікенду прокату

4 квітня в український прокат вийшов документальний фільм Антона Птушкіна «Ми, наші улюбленці та війна», створений компанією «Все сам» у копродукції з канадською кінокомпанією Yap Films. Дистриб’ютор фільму в Україні — компанія Green Light Films

Ми, наші улюбленці та війна

За результатами першого вікенду – з 4 по 7 квітня – фільм зібрав у прокаті 2 286 148 грн, що є рекордом серед документальних фільмів, які вийшли в прокат з початку повномасштабного вторгнення. За цей період стрічку переглянули 13 440 глядачів.

За даними Forbes документальному фільму «20 днів у Маріуполі» Мстислава Чернова знадобилось 16 вікендів, аби зібрати 2,1 млн грн та майже 17 000 глядачів. 

Ми, наші улюбленці та війна

«Для нашої компанії цей фільм став першим українським релізом. І ми тішимось першим результатам та успіху нашого фільму — це прорив для документального кіно, яке привернуло увагу такої широкої глядацької аудиторії», — Вероніка Ясінська, CEO Green Light Films.

Стрічка розповідає про стосунки людей та їхніх тварин на тлі російського вторгнення в Україну. 

Офіційна прем’єра відбулася на кінофестивалі середньометражного глядацького кіно Doc Kyiv Fest 28 березня — стрічка стала фільмом-відкриттям.

Ми, наші улюбленці та війна

В день виходу у широкий прокат 4 квітня стрічка також встановила рекорд зібравши найбільший бокс-офіс за результатами першого дня прокату в ніші документального кіно – 359 000 грн.

Прокат фільму «Ми, наші улюбленці та війна» триває.

Читайте також:

Найбільш помітні документальні фільми останнього часу

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі