kinowar.com

Манкімен: фінальний трейлер екшену від творців “Джона Віка” та “Пастки”

 11.04.2024  Новини, Трейлер

Представляємо фінальний трейлер динамічного екшену “Манкімен”, який вже встиг стати хітом американського та міжнародного прокату, а також зібрав високі оцінки від міжнародної преси. В український прокат фільм виходить 18 квітня.

Манкімен 2024

Фільм став дебютом у режисурі для номінанта на премію “Оскар” Дева Пателя. Продюсерами стрічки виступили один з найбільш успішних голлівудських продюсерів та режисерів Джордан Піл (“Пастка”, “Ми” та “Ноу”) та команда студії Thunder Road Безіла Іванека, яка стоїть за виробництвом таких франшиз як “Джон Уік” та “Сікаріо”.

Коли світ поглинає вбивча корупція, безкарна поліція та продажні політики – одна маленька іскра здатна спалити всіх. Загадковий герой, який заробляє на життя підставними боями без правил, має єдину мету – помститися вбивцям матері. Для цього він надягає маску Ханумана – мавпоподібного божества, який є символом страху та покарання для злочинців. Він стає Манкіменом, він усюди і він прийде за кожною продажною душею, яка стоїть між ним та справедливістю.

Манкімен 2024

Головну роль у своєму фільмі Дев Патель виконав особисто, пройшови той самий курс тренувань, що й Кіану Рівз при підготовці до “Джона Уіка”. Британський актор індійського походження отримав міжнародне визнання завдяки таким хітам як “Мільйонер з нетрів”, “Лев”, “Готель Мумбаї”, “Легенда про Зеленого лицаря”, “Робот на ім’я Чаппі” та іншим. Одну з “провідних ролей у майбутньому блокбастері також грає Шарлто Коплі, який широко відомий за такими хітами, як “Район №9”, “Чаклунка”, “Елізіум”, “Робот на ім’я Чаппі”, “Команда А”.

Впливові видання Deadline, IndieWire, Rolling Stones, Vulture, Vanity Fair та багато інших роздали позитивні рецензії фільму, посилаючись на вражаючі та винахідливі екшн-сцени, побудовані насамперед не на перестрілках, а на бійках. В порівнянні йшло все – “Джон Уік”, “Олдбой”, “Рейд”. А також виділили особливу брутальність фільму, в якому “відчувається кожен удар” та “смак крові”. Дев Патель був визнаний глядачами в Х (Twitter) несподівано переконливим екшн-героєм, незважаючи на те, що це перша подібна роль зірки актора, а “індійський лор” виявився вдалим екзотичним сеттингом для “Манкімена”.

Манкімен

В український прокат “Манкімен” виходить вже 18 квітня.

Читайте також:

Найкращі фільми 2023 року

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі