kinowar.com

Нів Кемпбелл хоче повернутися до франшизи «Крик»

 17.01.2024  Новини

В інтерв’ю Variety акторка зізналася, що готова повернутися до культової слешер-франшизи «Крик».

Нагадаємо, що Нів Кемпбелл зіграла головну героїню Сідні Прескотт у п’ятьох із шести частин серії про серійного різника у масці привида, котрі наразі вийшли на екрани. Вона мала повернутися і в шостій картині, але відмовилася від участі через занизький на її думку гонорар.

Зараз на етапі підготовки перебуває сьомий «Крик», але проєкт потерпає від постійних негараздів. Спершу продюсери звільнили актрису Меліссу Барреру, бо та у соцмережі висловила підтримку Палестині у конфлікті з Ізраїлем. Потім вибула Дженна Ортега, бо їй треба зніматися у другому сезоні серіалу «Венздей». Зрештою звільнився режисер Крістофер Лендон, незадоволений політичним рішенням продюсерів і втратою обох головних героїнь.

Тож наразі «Крик 7» не має ані сценарію, ані постановника, ані акторського складу, ані дати виходу. За словами Нів Кемпбелл, вона готова повернутися заради фанатів франшизи, адже «іноді спілкується з ними і бачить, наскільки ті люблять ці фільми і цих персонажів, як багато серія для них значить», тож заради фанів вона «хоче, аби це тривало».

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі

Коментарі закрито.