kinowar.com

«Ножі наголо 3» уже в розробці

 18.10.2023  Новини

Як повідомляє видання The Wrap, сценарист і режисер Раян Джонсон вже працює над сюжетом третього фільму детективної франшизи «Ножі наголо».

За словами Джонсона, він не міг працювати над сценарієм під час страйку американських сценаристів, але тепер, коли страйк офіційно завершено, він з усією енергією взявся до роботи. Також автор-постановник додав, що в голові вже все є: загальний задум, місце та час дії, сюжетні повороти і навіть фінальний твіст. Залишилося тільки викласти все це на папері.

Нагадаємо, перший фільм «Ножі наголо» вийшов у 2019 році і став гітом як серед глядачів, так і серед критиків. У 2022-му з’явився сиквел під назвою «Ножі наголо: Скляна цибуля». В обох випадках детективом, який розслідує загадкові вбивства, виступив ексцентричний Бенуа Бланк у виконанні Денієла Крейґа. Та між собою детективні історії пов’язані не були (у дусі серії Агати Крісті про розслідування Еркюля Пуаро чи міс Марпл), і решта персонажів не повторювалася.

Очікується, що у триквелі, котрий знову вийде на Netflix, Крейґ повернеться до образу Бланка. Дата прем’єри наразі невідома.

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі

Коментарі закрито.