kinowar.com

У Лондоні скасували прем’єру через участь у фільмі Кевіна Спейсі

 18.10.2023  Новини

Як пише Variety, лондонський кінотеатр The Prince Charles Cinema відмовився проводити прем’єру незалежної стрічки під назвою «Контроль». Власник кінотеатру пояснив своє рішення небажанням показувати фільм за участю Кевіна Спейсі.

Справа в тому, що Спейсі не фігурує у кадрі. У фільмі звучить лише його голос. Він озвучує маніяка-аноніма, котрий, володіючи секретом про роман між британським прем’єр-міністром і жінкою-міністром внутрішніх справ, через хакерський злом зачиняє міністра разом з її дитиною у безпілотній автівці, котра може будь-якої миті вибухнути, і починає вести жорстоку гру.

За словами власника кінотеатру, котрий спершу погодився на прем’єру у своєму закладі, він не знав про участь Спейсі. А коли дізнався, то обурився, як і решта працівників кінотеатру, бо категорично не бажає пов’язувати свій кіномайданчик з ім’ям Кевіна Спейсі.

«Контроль» – перший фільм Спейсі після того, як у липні цього року Лондонський суд присяжних визнав голлівудського актора невинним у низці сексуальних домагань до чоловіків і випадках насилля. Судячи з усього, не всі згодні із судовим рішенням.

У грудні «Контроль» має вийти в американський прокат.

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі

Коментарі закрито.