kinowar.com

«Прісцилла»: вийшов трейлер фільму режисерки Софії Копполи про Прісциллу Преслі

Здається, тепер для повної історії родини Преслі на екрані буде не вистачати тільки байопіку про Лізу Марі Преслі (яка, на жаль, померла в січні цього року). Після “Елвісу”минулого року з чудовим виконанням від Остіна Батлера ми побачимо історію дружини короля рок-н-ролу – Прісцилли.

Режисеркою фільму від студії A24, яка спеціалізується на випуску справді популярних авторських і артхаусних стрічок стала Софія Коппола. З одного боку, важко не відзначити, що вона трохи засиділась в категорії вічно перспективних, адже після “Труднощі перекладу” не зняла нічого справді проривного. Але з іншого боку, відвертих невдач чи неякісного кіно також не було – мабуть, можна, навіть, зробити зауваження з точки зору суб’єктивних очікувань публіки щодо фільмів певного формату і певної сили впливу на глядача, що навряд чи є проблемою митця. Так чи інакше, кожну нову її роботу очікують із інтересом, тому і цей байопік не стане виключенням.

До того ж, трейлер виглядає цікаво.

У головних ролях юні Кейлі Спейні («Тихоокеанський рубіж: Повстання», «Погані часи в Ель Роялі», «Влада», «Мейр з Істтауна», «Розроби») і Джейкоб Елорді («Ейфорія», «Будка поцілунків»). Кейлі Спейні отримала за роль Прісцилли Кубок Вольпі за найкращу жіночу роль на Венеційському кінофестивалі. У 2024 очікується її поява у черговому відгалуженні франшизи Чужого – «Чужий: Ромул».

Прем’єра 3 листопада.

Читайте також: 

Найкращі фільми всіх часів за версією IMDb

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі