kinowar.com

Пила X: вийшов український трейлер

Пила X 2023

На нас очікує продовження серії найуспішніших картин у стилі жахів — Пила X. Картина стане сюрпризом для всіх фанатів перших фільмів франшизи, оскільки повернеться до початку — експериментів злого генія Джона Крамера, який краще відомий за своїм прізвиськом «Конструктор».

Дія фільму відбувається між подіями, показаними у фільмах «Пила: Гра на виживання» та «Пила 2». Смертельно хворий Джон Крамер їде до Мексики, щоб отримати ризиковане експериментальне лікування. Проте з’ясовується, що «лікування» – це афера. Знайшовши нову мету, Крамер повертається на роботу, використовуючи свої хитромудрі смертельні пастки проти шахраїв.

Пила X 2023

До своєї зіркової ролі повертається головна зірка франшизи — Тобін Белл, який повернувся до ролі Джона Крамера вперше з 2017 року. Шоуні Сміт знову виконає роль Аманди Янг — помічниці та соратниці Конструктора. Компанію зіркам франшизи складуть Сінневе Макоді Лунд, Стівен Бренд та Майкл Біч. Також у касті представленні Рената Вака, Паулетта Ернандес, Джошуа Окамото та Октавіо Хінохоса.

Пила X

Режисером стрічки виступив Кевін Гройтерт, який є монтажером перших фільмів серії, які мають найбільший успіх серед фанатів та критиків. Також він є режисером пізніших стрічок франшизи («Пила VI», «Пила 3D»).

Він обіцяє, що ця історія буде сконцентрована саме на Конструкторі, який і є центром Всесвіту  «Пили». Гройтерт дражнить поверненням до суворішого тону франшизи:. «Можливо, це не простота рівня «Пила I», але близько до цього.  Пила X — це емоційна подорож, у яку ви вирушаєте разом із Джоном Крамером, а не бійня, яку ви переживаєте з погляду жертв. Очевидно, знайдуться люди, яким це не сподобається, але я думаю, що фільм сподобається людям, які фанатіють не лише від крові у кадрі. Але не хвилюйтеся, фанати крові: ми готові посперечатися, що і ви теж будете більш ніж задоволені».

Пила X 2023

Пила X у кінотеатрах вже з 28 вересня. Фільм також буде доступний у форматі 4DX.

ПИЛА Х (SAW X)

Дата старту: 28 вересня 2023

Країна: США

Хронометраж: 118 хвилин

Жанр: трилер, горор

Режисер: Кевін Гротерт – франшиза Пила

У ролях:

Тобін Белл – франшиза Пила, Фірма, Здатна на все

Шоуні Сміт – франшиза Пила, Острів, Армагеддон

Сінневе Макоді Лунд – Дівчина у павутинні, Мисливці за головами

Майкл Біч – франшиза Астрал, Аквамен

Пила X

Буде адаптовано в україномовній версії для осіб з порушенням зору та осіб з порушенням слуху.

Читайте також: 

Найкращі трилери в історії кіно

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі