kinowar.com

Режисер «Дедпула і Росомахи» може зняти нових «Месників»

 07.06.2024  Новини

Deadline пише, що студія Marvel наразі розглядає Шона Леві в якості постановника нового фільму про Месників.

Шон Леві, нагадаємо, зняв комедії «Ніч у музеї», «Персонаж», науково-фантастичний сімейно-драматичний екшн «Реальна сталь», працював над гітовим серіалом «Дивні дива», а також виступив режисером кросовера «Дедпул і Росомаха».

П’ятий фільм про Месників раніше називався «Месники: Династія Канга», а знімати його мав Дестін Деніел Креттон («Шан-Чі та легенда десяти кілець»). Але виконавець ролі суперлиходія Канга Джонатан Мейджорс був засуджений за домашнє насилля і звільнений студією, тож концепцію довелося повністю міняти, а Креттон відмовився від режисерського крісла. Зараз нові «Месники» не мають офіційної назви, і невідомо, яким буде антагоніст.

Реліз заплановано на 1 травня 2026 року, та можна сказати, що проєкт доведеться знову розробляти з нуля. Хоча, можливо, студія вирішить залишити Канга і замінити лише виконавця, а не увесь сценарій.

Тим часом промайнула цікава звістка (поки офіційно не підтверджена), що переговори з Marvel веде режисер Джордан Піл (автор горорів «Пастка», «Ми», «Ноу»), який може долучитися до всесвіту і поставити один із майбутніх марвелівських блокбастерів.

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі

Коментарі закрито.