kinowar.com

Режисер «Племені» зніме фільм «Окупація»

Титулований український режисер Мирослав Слабошпицький анонсував новий проєкт. Він готує драму під назвою «Окупація», присвячену повномасштабному російському вторгненню в Україну і окупації росією українських земель.

Наразі про проєкт відомо дуже мало. Його продюсером виступить Олександр Роднянський, який колись давно був українським телевізійним продюсером, потім переїхав до Москви, продюсував російські серіали і водночас авторське фестивальне російське кіно (зокрема фільми Андрія Звягінцева). Від початку війни за проукраїнську позицію був визнаний російською владою іноагентом.

Нагадаємо, що Мирослав Слабошпицький перш за все відомий повнометражним дебютом «Плем’я» 2014 року – жорсткою драмою про підлітків школи-інтернату для людей із вадами слуху, прем’єра якої відбулася на Каннському кінофестивалі і котра отримала визнання критиків і чимало престижних нагород.

Після успіху «Племені» Слабошпицький задумав амбітний проєкт під назвою «Люксембург» про Чорнобильську зону відчуження, та через брак фінансування так і не зміг завершити виробництво, тож наразі проєкт заморожений.

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Читайте також:

Найкращі українські фільми

Найкращі фільми про війну України з росією

Усі російські танки, БТР, ББМ, ЗРК, літаки та гелікоптери, знищення яких було знято на відео під час війни в Україні

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі

Коментарі закрито.