kinowar.com

Режисер пояснив, чому урізав роль Ембер Герд в «Аквамені 2»

 14.09.2023  Новини

Постановник Джеймс Ван поспілкувався з виданням Entertainment Weekly і відповів на делікатне питання щодо участі у фільмі «Аквамен і загублене королівство» скандальної Ембер Герд.

Спершу планувалося, що акторка у сиквелі повноцінно повернеться до ролі Мери, коханої головного героя, котру виконала у першій стрічці. Та після рішення суду у справі скандальної суперечки між екс-подружжям Ембер Герд і Джонні Деппа (нагадаємо, Герд звинуватила колишнього чоловіка у домашньому насиллі, а Депп у свою чергу звинуватив екс-дружину у наклепі; американський суд присяжних став на бік актора і заперечив випадки насильства) стало відомо, що роль актриси в «Аквамені 2» суттєво урізали.

Сама Герд заявила, що її роль зменшили через скандал і претензії на адресу Джонні Деппа, і, звісно, через судове рішення, котре виставило її брехухою. Якщо чесно, то напевно так і було. Проте в інтерв’ю Джеймс Ван це заперечив.

Тож офіційна версія скорочення ролі Герд у сиквелі звучить так: якщо перший фільм одразу планувався як романтичний екшн про пригодницьку подорож Артура/ Аквамена і Мери, то другий так само одразу був запланований як екшн-броманс про складні стосунки Артура (Джейсон Момоа) з єдиноутробним братом Ормом (Патрік Вілсон). «Обмежуся цим поясненням», – підсумував режисер.

Також вийшов перший повноцінний трейлер сиквела, що з’явиться на українських екранах 21 грудня.

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі

Коментарі закрито.