kinowar.com

Режисер «Скайфолла» відмовився працювати над перезапуском «Бонда»

 20.07.2023  Новини

Наразі продюсери бондіани готують черговий перезапуск франшизи і шукають актора, котрий перехопить естафету від Денієла Крейґа і стане новим 007. Також вони шукають і постановника, котрий запропонує свіжий, революційний та еволюційний погляд на старий бренд.

Днями стало відомо, що продюсерка Барбара Брокколі зробила пропозицію режисерові Сему Мендесу, котрий раніше зняв дві частини бондіани за участю Крейґа, а саме дуже успішний «Скайфолл» і менш успішний «Спектр». Проте Мендес, подумавши, все ж відмовив.

«Це була вельми щедра пропозиція. А знімати «Скайфолл» колись було чи не найкращим досвідом моєї професійної діяльності. Проте наразі я маю інші зобов’язання. Я готую театральні постановки «Короля Ліра» і «Чарлі та шоколадної фабрики», тож буду зайнятий впродовж усього наступного року», – пояснив режисер.

Нагадаємо, після «Спектра» вийшов фільм «Не час помирати», останній за участю Денієла Крейґа в ролі Джеймса Бонда. Його сфільмував Кері Фукунаґа. На даний момент щодо наступної серії бондіани немає жодної офіційної інформації. Але нібито продюсери шукають більш молодого актора у віці до 30.

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі

Коментарі закрито.