kinowar.com

Режисерка «Диво-жінки» повернулася до роботи над «Зоряними війнами»

 19.03.2024  Новини

У подкасті Talking Pictures режисерка і сценаристка Петті Дженкінс розповіла, що повернулася до роботи над спін-офом «Зоряних війн», який отримав підзаголовок «Ескадрилья розбійників».

Раніше Дженкінс довелося відмовитися від «Ескадрильї» через занятість на проєкті «Диво-жінка 3», і спін-оф прибрали з планів на найближче майбутнє. Та після того, як Джеймс Ганн став новим директором студії DC і скасував триквел про принцесу-амазонку Діану, Петті Дженкінс звільнилася від зобов’язань і ще до страйку голлівудських сценаристів встигла підписати з Disney і Lucasfilm новий контракт.

Тож тепер вона знову приписана до «Ескадрильї розбійників», і наразі боси Disney чекають від неї чорновий варіант сценарію.

Нагадаємо, що анонсований ще у 2021 році спін-оф заснований на серії романів «X-wing», які розповідають про пілотів вигаданого зоряного винищувача X-wing Fighter, на якому літали повстанці.

Також нагадаємо, що у виробництві знаходиться десятий епізод «Зоряних війн», в якому повернеться джедайка Рей у виконанні Дейзі Рідлі.

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі

Коментарі закрито.