kinowar.com

Серіал «Справжній детектив» отримає 5 сезон

 24.02.2024  Новини

Канал HBO продовжив детективний серіал-антологію «Справжній детектив» на п’ятий сезон, повідомляє Deadline. Над новими серіями працюватиме авторка і режисерка четвертого сезону Ісса Лопес.

Нагадаємо, що четвертий сезон, який завершився 18 лютого шостим епізодом, називався «Нічна країна». Його події розгорталися на Алясці. Дві жінки-поліцейські у виконанні Джоді Фостер і Калі Рейс розслідували загадкову смерть у льодовиках науковців з полярної дослідницької станції.

Сезон отримав високі оцінки критиків (92% позитивних відгуків на Rotten Tomatoes) і найвищі глядацькі рейтинги серед усіх сезонів антології (12,7 мільйона глядачів дивилися шоу впродовж місяця). А от автор попередніх сезонів Нік Піццолатто накинувся на «Нічну країну» з різкою критикою і навіть назвав «тупою» спробу зв’язати четвертий сезон із першим, на що Ісса Лопес ввічливо відповіла, що працювала над проєктом з любов’ю і шаною до того, що зробив Піццолатто.

Наразі невідомо, чи буде п’ятий сезон якось пов’язаний із четвертим. Також немає жодної інформації про акторський склад.

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі

Коментарі закрито.