kinowar.com

“Шлях поколінь”: в прокат виходить українська воєнна драма за реальними подіями

З 12 жовтня в усіх кінотеатрах країни

Шлях поколінь

В український прокат 12 жовтня виходить воєнна драма Шлях поколіньрежисера Михайла Ухмана. Фільм, у якому герой постає перед складним вибором в час російсько-української війни, засновано на реальній історіїї. 

Події стрічки “Шлях поколінь” відбуваються у 2014 році. За сюжетом, молодий програміст Назар, який не бажає воювати, разом зі своєю дівчиною мандрує країною і зупиняється перепочити в одному лісі. У сні до нього приходить український воїн з минулого, який воював в цьому місці, проти різних ворогів. Між ними відбувається непроста розмова, яка закидає нашого героя в теж саме минуле і назавжди змінює майбутнє хлопця, де його чекає бій з підлим і сильним ворогом. Проте, спочатку Назар змушений перемогти самого себе і зробити вибір: вагітна дружина, яка кохає його, чи країна, яка охоплена полум’ям війни. 

Шлях поколінь

Режисер фільму Михайло Ухман знає про війну безпосередньо. Він був добровольцем, воював у Мар’їнці та Пісках на Донеччині. Там у Михайла виникла ідея його першого фільму про кіборгів “Трохи нижче неба” (вийшов на екрани у 2021-му) та стрічки “Шлях поколінь”, яка виходить у прокат у жовтні 2023-го. 

Фільм “Шлях поколінь”, виробництва “Ухман і Компанія”, знімався у 2020 році в Донецькій області всього в 20-ти кілометрах від тимчасово окупованого Донецька на окремих бойових позиціях наших захисників. Частина зйомок відбувалась у Києві та на Волині. 

Шлях поколінь

Ролі у фільмі виконали Володимир Ніколаєнко, Лариса Руснак, Назар Борушок, Олексій Паламаренко, Світлана Матвіїшин та інші. Крім професійних акторів, у стрічці знялись  військові, які на момент фільмування виконували бойові дії. Також у фільмі глядачі побачать справжню військову техніку і зброю. 

В українських кінотеатрах фільм “Шлях поколінь” можна буде побачити з 12 жовтня. Дистрибутор фільму в Україні – UFD. 

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі