kinowar.com

Skvot випустить серіал про історію української реклами від 70-х і до сьогодні

Школа попкультури Skvot випустить документальний серіал “Три в одному” про історію української реклами. Прем’єра запланована на 12 червня на Youtube-каналі Skvot. 

“Ми хочемо, щоб історію української рекламної індустрії почули, адже це така ж частина попкультури, як музика чи кіно. Реклама передає дух часу, в якому ми живемо, відображає життя людини, її думки, потреби та проблеми”, – розповідає співзасновниця Skvot Інна Чут. 

Три в одному – поширене рекламне кліше. Кава з вершками та цукром чи крем, який одночасно зволожить, захистить та розгладить зморшки – усе найкраще в одному флаконі. 

Серіал складатиметься з трьох серій. Перша з них отримала назву “Бізнес”. Вона охоплює період від 1970-х і до сьогодення. У цьому епізоді Коста Снайдер, Андрій Федорів, Денис Келеберденко, Ярослав Сердюк та інші важливі гравці українського рекламного ринку пояснюють, як від “реклами матраців по ТБ” ми дійшли до Каннських левів. 

Реліз другого епізоду, який отримав назву “Держава”, запланований на 26 червня. У ньому розкриють тему патріотичної реклами, співпраці креативу з державою та феномен зборів. А прем’єра третьої серії, “Люди”, відбудеться 10 липня. У ній розкриють тему хейту та критики в рекламній індустрії. 

“Головний інсайт, який ми відкрили для себе під час роботи над проєктом, полягає в тому, що рекламна індустрія – це не лише про красиві картинки та слогани. Це про людей, які щиро вірять у те, що вони роблять, і прагнуть зробити світ кращим. Серіал “Три в одному” – це не просто розповідь про рекламну індустрію. Це також історія про становлення великих бізнесів, які потужно проявили себе у складні часи”, – додає Інна. 

Три в одному історія української реклами

Героями “Три в одному” стали: Михайло Федоров (Міністр цифрової трансформації України), Коста Шнайдер (Saatchi&Saatchi), Антон Дробович (Голова Українського інституту національної пам’яті), Ярослава Гресь (UNITED24), Олександр Гороховський (Dentsu, Karat), Сергій Малик та Інна Польшина (ANGRY), Денис Келеберденко (BBDO, креативний директор), Саша Жиляєв (Ponchyk Boy), Рома Гурбанов (TAKTIKA), Саша Дорогунцова (Banda), Анджей Яреб (BBDO), Ілля Ануфрієнко (Bickerstaff), Григорій Гурошев (The Unlimited Inc), Володимир Соболев (Onova Foundation, Ковальська), Ярослав Сердюк (BANDA), Андрій Федорів (FEDORIV), Дарія Червона (Тиловики), Віктор Ішков (CEO BBDO). 

Прем’єра першої серії відбудеться 12 червня на YouTube-каналі Skvot. 

Ідея створення: Skvot

Автори ідеї: Інна Чут, Андрій Гайдут

Виробництво: KNIFE! Films

Режисер: Ілля Михайлусь

Продюсери: Максим Сердюк, Артем Григорян

Сценарист: Ярослав Коротков

Виконавчі продюсери: Максим Іщенко, Олена Бойченюк

Оператор-постановник: Ілля Михайлусь

Нараторка: Марина Чернявська

Айдентика: DVIЙKA

Комунікаційний супровід: ahentsiia

За підтримки технологічного партнера Lenovo.

Читайте також:

Найкращі фільми про техніку продажу

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі