kinowar.com

Sony звинуватила Дакоту Джонсон у провалі «Мадам Павутини»

 12.03.2024  Новини

За даними таблоїда Daily Mail керівництво студії Sony вкрай незадоволене поведінкою акторки Дакоти Джонсон під час промо-туру стрічки «Мадам Павутина» і неофіційно стверджує, що інакша поведінка зірки могла би хоч трохи врятувати картину замість того, аби остаточно добити.

Таблоїд спирається на інформацію інсайдерів. А ті говорять, що боси студії не на жарт роздратовані. Поведінку актриси вони вважають «зневажливою», бо та під час промо, спілкуючись із пресою, говорила, що сама фільм не бачила, але погоджувалась з негативною реакцією, натякала, що сценарій був неготовий, і заявила, що надалі у супергеройському кіно зніматися не буде.

«Жартувати, як Сідні Свіні, з приводу поганих рецензій – це нормально. Але продюсери Sony обурені тим, що Дакота не взяла на себе жодної відповідальності за посередній результат», – поділився інсайдер.

«Мадам Павутина», яка є спін-офом всесвіту Людини-павука, вийшла на екрани 14 лютого. При бюджеті у 80 млн доларів вона зібрала у прокаті 93 млн, а критики розбомбили стрічку в пух і прах.

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі

Коментарі закрито.