kinowar.com

Стрічка «Вересень» із Миколою Вереснем та Лесем Подерев’янським вийде в обраних кінотеатрах у серпні

 17.07.2023  Новини

Творці оголосили дату прокату й представили офіційний трейлер фільму

10 серпня в обраних українських кінотеатрах вийде чорна треш-комедія «Вересень». Головну роль у картині виконав журналіст і телеведучий Микола Вересень. Також у фільмі зіграли художник і письменник Лесь Подерев’янський, музикант (а нині військовий) Мирослав Кувалдін, лідер гурту «Кому вниз» Андрій Середа, режисерка Марися Нікітюк, актори Михайло Жонін, Олег Примогенов, Євген Матвієнко, Людмила Єфіменко, Остап Дзядек, Ганна Адамович, Роман Мацюта, Сергій Солопай та інші. Вийшов офіційний трейлер картини.

Сюжет стрічки розгортається на початку 2010-х. Актор Микола Вересень гине на знімальному майданчику, виконуючи роль царя Івана Грозного. Тепер чорти, які думають, що він і є Грозний, намагаються всіма можливими способами затягти його до пекла. Історія перестрибує у часі та просторі, у кадрі з’являються менти-вампіри у ролі чортів, гуцули-пияки у ролі ангелів й інші містичні істоти.

Українська прем’єра «Вересня» відбулася в червні на «Миколайчук Open», а програмний директор фестивалю Алекс Малишенко назвав роботу «непересічним фільмом із дуже чорним гумором та усіма ознаками майбутньої культовості».

Вересень 2023

Сценарист і режисер — Георгій Фомін. Автор не дожив до прем’єри — він помер у 2020 році.

Фільм створила кінокомпанія «Директорія кіно» за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Продюсери: Ігор Савиченко, Роман Климпуш та Володимир Філіппов.

Дистриб’ютор — «Артхаус Трафік».

Вересень

Стрічка «Вересень» вийде в обмежений український прокат 10 серпня — побачити її буде можливо тільки в обраних кінотеатрах.

Читайте також:

Найкращі українські фільми часів Незалежності

Найкращі українські фільми про війну з росією

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі