kinowar.com

Студія Sony готує серіал про файли Епштейна

Як пише Deadline, компанія Sony Pictures Televsion уже запустила в розробку міні-серіал про розслідування скандальних злочинів покійного американського фінансиста Джеффрі Епштейна.

Головну роль у майбутньому шоу на реальних подіях, а саме роль журналістки газети Miami Herald Джулі К. Браун, виконає оскароносна Лора Дерн («Велика маленька брехня», «Ця штука працює?»). Саме Браун витратила роки, щоби встановити особистості вісімдесяти жертв сексуальної експлуатації з боку Епштейна та його найближчого оточення, що і стало причиною арешту бізнесмена.

Шоуранерками виступлять Шерон Гоффман («Місіс Америка») й Ейлін Маєрс («Майстри сексу»). Продюсерами значаться сама Дерн і один із найбільш політизованих мувімейкерів Адам МакКей («Гра на пониження», «Влада», «Не дивіться вгору»).

Підтримайте нашу редакцію:

Монобаза

Інші опції

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Підтримайте Україну:

Коментарі

Коментарі закрито.