kinowar.com

Студії не поступаються акторам-страйкарям і хочуть використовувати їх цифрові копії

 07.11.2023  Новини

Акторська Гільдія вкотре зустрілася з Альянсом продюсерів, але дійти згоди щодо всіх вимог страйкарів не вдалося.

Як повідомляє The Hollywood Reporter, чергова зустріч не допомогла вирішити всі проблеми. Судячи з усього, студії і стрім-сервіси погодилися підвищити зарплатню акторів і відрахування з онлайн-показів, але дуже важливе питання щодо штучного інтелекту залишилося відкритим.

Нагадаємо, страйк американських акторів офіційно розпочався 14 липня. Актори вимагали від Альянсу продюсерів підвищення зарплатні і захисту від штучного інтелекту (цього ж вимагали і сценаристи, котрі розпочали страйк раніше, у травні, але наприкінці вересня вони дійшли консенсусу з продюсерами по всіх пунктах і офіційно завершили пікетування).

Наразі продюсери запропонували акторам одноразову виплату за створення «цифрового двійника», котрого студії і стрімінги зможуть використовувати нескінченну кількість разів. Також студії хочуть використовувати цифрові зображення померлих акторів без згоди родичів чи Гільдії.

Пропозиція, звісно, акторів не влаштувала. Вони як і раніше вимагають повного захисту свого зображення від ШІ. Переговори продовжаться цього тижня.

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі

Коментарі закрито.