kinowar.com

Ти — це і є твій батько: психологічна драма з елементами детективу «Батько» про складні стосунки між батьками та синами

Режисерський дебют Олександра Кобзаря розповість історію про вибудовування стосунків сина з батьком та про причинно-наслідкові зв’язки між цілими поколіннями. Це повість до чого іноді соромно чи боязко доторкнутися, і що лежить на самому дні наших сердець.
Кінотеатральну дистрибуцію стрічки здійснює FILM.UA Distributrion

український фільм Батько

За сюжетом, бізнесмен Влад Артем’єв повертається до рідної домівки де й дізнається про смерть батька, з яким не підтримував зв’язку майже чверть століття. Спогади про минуле заважають Владу рухатися далі, тож він намагається виправити всі свої помилки. Що приховувало за собою тривале мовчання найрідніших чоловіків?

«Батько» — режисерський дебют актора Олександра Кобзаря, відомого за ролями в повнометражних стрічках «Пульс», «Поводир», кінотрилогії «Скажене весілля», а також у серіалах «Пікнік» та «Схованки». Олександр наголошує, що стрічка є радше творчим висловлюванням, аніж автобіографією, проте не приховує, що під час зйомок нерідко звертався до власних стосунків із батьком, аналізуючи та ніби повертаючись до самого себе, своїх вчинків та переживань.

Всеукраїнська прем’єра фільму відбудеться на фестивалі глядацького кіно Миколайчук Open в місті Чернівці 15 червня 2023 року. Широкий прокат в Україні стартує з 27 липня 2023 року.

«Для мене це кіно про повернення до самого себе. Про прийняття себе  як частини світу який був до мене і який через мене піде далі. Ми приходимо в цей світ, стаємо чиїмось синами, а потім ми стаємо чиїмось батьками. Що означає «Я – син свого батька»? Це означає, що я не одиниця, що носиться в хаосі. У мене є коріння в роді та в родоводі всього людства. Я вкорінений у людстві. Я вкорінений на землі, у повітрі, у природі – у всьому. Я на землі не випадковий, у мене є свій  родовід. На мій погляд, чоловікові це дає дуже міцне відчуття ґрунту, твердої опори, стійкості. За його спиною – ціла низка поколінь чоловіків, він може на них спиратися, черпати в них силу та підтримку. Це кіно про примирення з батьком – Отцем і батьком – Богом. Вони єдині», — ділиться Олександр Кобзар.

Робота над стрічкою розпочалася в 2019 році. Для написання сценарію автору Сімору Гласенко знадобилося майже 9 місяців. Уже весною 2020 було відзнято презентаційний тизер, розпочалися пошуки фінансування. Цікаво, що фільм був повністю знятий за кошти приватних осіб, без залучення державної підтримки. Фільмувати почали восени 2020 з перервою на ковід, останні, натурні кадри, відзняли навесні 2021. Основні місця зйомок — нині окуповані Запоріжжя та Бердянськ, деякі сцени знімали в Києві та області.

український фільм Батько

ДОВІДКА

Назва: Батько
Жанр: драма, психологія, детектив, кримінал
Хронометраж: 110 хвилин
Виробництво: Kobzar Production
Дистрибутор в Україні: FILM.UA Distribution
Режисер: Олександр Кобзар
Сценарист: Сімор Гласенко
Продюсери: Олександр Кобзар, Віктор Майков
Оператор: Олександр Земляний
Композитор: Олександр Шимко
Режисер монтажу: Олександр Запорожченко, Тарас Новак
Звукорежисери: Єгор Іродов, Юрій Звонар, Олег Кульчицький
Художник-постановник: Олександр Тетерін
Художники з костюмів: Анна Гресь
Художник з гриму: Віталій Скопелідіс

У ролях: Олександр Кобзар, Богдан Бенюк, Ксенія Баша, Сергій Сміян, Андрій Мостренко, Прохор Кобзар, Надія Ященко, Володимир Беляєв, Олександр Пожарський, Остап Негоденко, Олег Роенко, Олена Стефанська, Микола Олійник, Анастасія Євтушенко

український фільм Батько

Синопсис:

Влад Артем’єв вже понад 25 років не спілкується з батьком. Раптовий дзвінок міг врятувати стосунки чоловіків, проте розмова так і не відбулась…Чому батько та син чверть століття не змогли порозумітися та що змушує Артем’єва молодшого повернутись у батьківський будиночок на березі Азовського моря?

Читайте також:

Найкращі українські фільми

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі