kinowar.com

Українські кінотеатри звернулися до учасників Каннського кіноринку

Союз українських кінотеатрів закликав учасників Каннського кіноринку припинити співпрацю з росією до кінця війни та встановлення справедливого миру

Окремо засудили продажі російським компаніям прав на покази кіно в країнах колишнього СРСР (включно з територією України). Ця досі наявна практика ставить українських дистриб’юторів в умови, за яких вони можуть працювати з фільмами світових кінокомпаній винятково через російських посередників.

Громадська спілка «СОЮЗ КІНОТЕАТРІВ УКРАЇНИ», метою якої є представництво та захист інтересів кінотеатрів України, звернулася до учасників Каннського кіноринку з закликом припинити бізнес у Росії.

У своєму зверненні організація згадала низку іноземних кінокомпаній, які поновили свою роботу на російському кіноринку. Серед них — Lionsgate, STX, Filmnation, XYZ, Millenium, Hanway, Protagonist, Voltage, A24, Screen Media, Sierra/Affinity, Altitude, Arclight Films International, Anton Corp, Blue Box International, Pathe International, Studiocanal, Goodfellas (ex-Wild Bunch International), BAC Films, Elle Driver, Memento, Charades, Highland Film, Foresight, CJ Entertainment, WTFilms, Apollo Films, Sola Media, Latido Films та багато інших.

«Продовжувати вести бізнес в Росії означає підтримувати податками російську терористичну державу. Ці податки потім перетворюються на зброю, за допомогою якої знищують мирні українські міста, вбивають і калічать наших друзів і колег», — зазначено у зверненні.

Особливо цинічними Союз кінотеатрів України вважає ситуації, за яких права на американські, французькі, британські, німецькі стрічки продаються російським правовласникам на територію «колишнього СРСР» разом з територією України (спілка посилається на нещодавній матеріал LB.ua про зв’язки деяких українських дистриб’юторів із росією). Організація наголошує на необхідності співпраці міжнародних правовласників з Україною напряму — без участі російських посередників.

Довідкова інформація: «Союз кінотеатрів України» є єдиним профільним громадським об’єднанням, створеним у 2016 році, з метою представництва інтересів суб’єктів підприємництва в галузі кiнопрокату України, в тому числі з урахуванням прогресивного Європейського досвіду. До складу Союзу кінотеатрів України входять більшість кінотеатрів України, до яких належать як загальноукраїнські та регіональні мережі кінотеатрів, так і окремі місцеві кінотеатри, незалежно від їх розміру, місцезнаходження, доходів тощо («Мультиплекс-Холдинг», «Планета Кіно», «Лінія Кіно», «Оскар», «КіноТема», «Жовтень», «Сінема Сіті», «Візорія» та багато інших). Союз кінотеатрів України активно співпрацює з органами влади, надає кінотеатрам методичну, організаційну та правову підтримку, є представленим у профільних експертних комісіях, а також у робочих групах з питань удосконалення законодавства у сфері кінематографії.

Читайте також:

Найкращі українські фільми

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі