kinowar.com

Вийшов трейлер довгоочікуваного фільму Мартіна Скорсезе “Вбивці місячної квітки” з Леонардо Ді Капріо та Робертом Де Ніро

Цей фільм обговорюють останні п’ять років – і нарешті ми дісталися його прем’єри. Вона відбудеться на Каннському кінофестивалі, а згодом у жовтні у обмеженій кількості кінотеатрів у США та на сервісі Apple TV+. А поки ми чекаємо на новий фільм Мартіна Скорсезе, вийшов його трейлер.

Стрічка має назву “Вбивці місячної квітки”. Судячи з трейлеру, це буде доволі похмура і трагічна історія. Події відбуваються у 1920-ті роки. Декілька людей із племені Осейджів (один з корінних американських народів, індіанці) вбито при загадкових обставинах, через це ФБР починає розслідування. Оскільки справа пов’язана із землею, на якій є родовище нафти, варто очікувати багато брудних деталей, корупції та жорстокості (та й як інакше, це ж фільм Мартіна Скорсезе).

Killers of the Flower Moon

Сам режисер казав в одному з недавніх інтерв’ю, що корінні американські народи не мали шансу на адекватне зображення в американському кінематографі, і настав час це виправити. З трейлеру також видно, що персонаж Ді Капріо буде пов’язаний романтичною лінією з однією з індіанок, а отже питання відношення до корінних племен явно буде одним з фокусів фільму.

Killers of the Flower Moon

Крім Леонардо Ді Капріо в стрічці також взяли участь Роберт Де Ніро, Брендан Фрейзер, Джессі Племенс, Джон Літгоу та інші.

Killers of the Flower Moon

Також у цьому фільмі Леонардо Ді Капріо, схоже, косплеїть Клінта Іствуда.

Клінта Іствуда

Чи навіть Джима Керрі, який косплеїть Клінта Іствуда.

Джим Керрі косплей Клінт Іствуд

Чекаємо на перші відгуки з Канн після показу та на більш широку прем’єру пізніше цього року.

Killers of the Flower Moon

Killers of the Flower Moon

Читайте також:

Найбільш очікувані фільми 2023 року

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі