kinowar.com

“Уроки толерантності”: дивіться нетолерантну комедію про те, що не прийнято обговорювати за батьківським столом у кіно з 14 лютого 2024

Фільм Аркадія Непиталюка “Уроки толерантності” поспішає на великі екрани. Комедія про ставлення нашого суспільства до ЛГБТК(ІА+)-спільноти допоможе переглянути власні фобії та відкрити своє серце до здійснення найпотаємніших мрій,  всупереч осуду суспільством. Дивіться у кіно до Дня всіх закоханих зі своєю половинкою, своїми батьками, друзями та навіть наодинці. Дистрибʼтором картини в Україні виступає FILM.UA Distribution.

Україна – це Європа. За останні півтора роки ми впевнилися у цьому ще більше. Та все ж вагомій європейській цінності “толерантності” нам ще вчитися та вчитися. Кожного дня ми стикаємося з гомофобією, расизмом, ксенофобією, сексизмом і, як наслідок, з обуренням, а головне страхом до інакшості. Але особливості  нашого менталітету такі, що через непорозуміння та побоювання, ми вчимося і вміємо приймати це. Адже, коли “інакшість” приходить до близького кола українців – вони проявляють свої найкращі якості. Ось про ці протиріччя стереотипів та реального життя і йдеться в новому фільмі Аркадія Непиталюка “Уроки толерантості”. В основі фільму п’єса Ігоря Білиця “Гей-парад”, яка вже декілька років успішно йде на українській театральній сцені і  вже зовсім скоро основні меседжі проти наших затисків,  упереджень та застарілих уявлень  глядачі зможуть побачити на великих екранах. 

Уроки толерантності

«Комедія, навіть, якщо висміюють особисто тебе, завжди сприймається легше і не ображає. Більше того, коли комедія показує якісь людські вади, то глядач спочатку сміється з когось, не усвідомлюючи, що на екрані відображено і його риси характеру. Але підсвідомо він сприйме це висміювання і з часом почне змінюватися», – Аркадій Непиталюк, режисер та співавтор сценарію фільму.

За сюжетом, пересічна українська родина, аби дати раду фінансовій скруті, пристала на пропозицію стати учасниками програми з євроінтеграції “Уроки толерантності”. Чи вдасться провінційній вчительці, її безробітному чоловіку та дітям приборкати власні стереотипні погляди, щодо права людини мати будь-яку сексуальну орієнтацію та жити своє життя? І найголовніше, чи зможуть вони поглянути на світ очима тих, кого обходили десятою дорогою?

«На мій погляд, це трошки хибна уява про те, що під час війни недоречно робити комедії. Наш фільм повністю зроблено під час повномасштабного вторгнення. Девелопмент під обстрілами, зйомки, постпродкш, дистрибуція. Це важливий сигнал для індустрії, що за певних умов кіно можна і потрібно знімати. Наше кіно не є чисто комедією, це, все ж таки, драмеді. Це історія про людей, про взаємовідносини в сім’ї, про любов до один одного, про повагу до один одного, росказана через призму комедійних моментів. Таким і має бути драмеді. І дату премʼєри – 14 лютого – ми обрали не випадково, тому що наш фільм наповнений коханням», – Сергій Лавренюк, продюсер фільму.

Комедія про те, що означає бути “іншим” у маленькому українському містечку та як можна навчити оточуючих поважати власний вибір виходить у широкий прокат з 14 лютого 2024 року. Кінотеатральну дистрибуцію та промо здійснюватиме українська дистрибʼюторська компанія FIM.UA Distribution, у портфелі якої національні та східноєвропейські фільми різного жанру: від авторських стрічок до національних блокбастерів.

Дату виходу стрічки на екрани кінотеатрів обрано не випадково, адже вона покликана вкотре нагадати усім, що любити можна по-різному. Дивіться комедію “Уроки толерантності” у кіно до Дня всіх закоханих.

ДОВІДКА
Назва: Уроки толерантності
Дата виходу в прокат: 14 лютого 2024 року
Дистрибʼютор в Україні: FILM.UA Distribution
Жанр: комедія
Виробництво: Солар Медіа Інтертеймент за підтримки Державного агентства України з питань кіно
Режисер: Аркадій Непиталюк
Автори сценарію: Аркадій Непиталюк, Людмила Тимошенко
Продюсер: Сергій Лавренюк
Оператор-постановник: Сергій Крутько
Художники-постановник: Микола Кіщук
Художники з костюмів: Марія Керо
У ролях: Олена Узлюк, Олександр Ярема, Олександр Піскунов, Кароліна Мруга, Акмаль Гурезов, Борис Георгієвський, Ніна Набока

Синопсис
Пересічна українська родина, аби дати раду фінансовій скруті, пристала на пропозицію стати учасниками програми з євроінтеграції “Уроки толерантності”. Чи вдасться провінційній вчительці, її безробітному чоловіку та дітям приборкати власні стереотипні погляди та поглянути на світ очима тих, кого обходили десятою дорогою?

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі