Саундтреком кіноальманаху «Війна очима тварин» стала композиція «Burn Out» всесвітньо відомого гурту Imagine Dragons
Музиканти гурту активно підтримують Україну з початку повномасштабного вторгнення – на концертах фронтмен Ден Рейнольдс щоразу нагадує про війну в Україні, а нещодавно вони випустили кліп, в якому показали жахливі наслідки цієї страшної війни. На думку авторів кіноальманаху, музика Imagine Dragons розширить аудиторію «Війни очима тварин» та посилить вплив сенсів, які хотіли донести її автори. Нагадаємо, що в одній з новел кіноальманаху під назвою «Орел», яку зрежисував М.Слабошпицький, знявся оскароносний актор Шон Пенн і участь у проекті світових зірок такого рівня підтверджує актуальність тем, що піднімає кіноальманах, для всього світу.
«Сила музики заряджає глядача не менше сюжету й героїв, тим більше, що думки і дії наших міжнародних зірок звучать в унісон з Україною вже майже три роки, – впевнений автор ідеї і продюсер «Війни очима тварин» Олег Кохан. – А потужний трек Imagine Dragons підсилить наш голос, щоб основні меседжи почув увесь світ. Ця підтримка дуже надихає й вкотре доводить нашу здатність стріляти у ворогів не лише гарматами, а й зброєю мистецтва».
Нагадаємо, «Війна очима тварин» – це перший ігровий кіноальманах, основними героями якого стали тварини, що потерпають від війни в Україні, а його метою є актуалізація теми наслідків і загроз війни як гуманітарної та екологічної катастрофи не тільки для України, а й для світу. Робота над кіноальманахом триває з 2022 року, а авторами семи короткометражних фільмів, що складають антологію, стали Мирослав Слабошпицький, Олексій Мамедов, Юлія Шашкова, Святослав Костюк, Іван Сауткін та Андрій Лідаговський.
Майже всі сюжети новел основані на реальних фактах, і крім вовка, корови, білого кролика, орла, кота, кози і рибкок, їх допомагають розповісти відомі українські актори Марина Кошкіна, Олександр Печериця, Андрій Ісаєнко, Михайло Матюхін, Ольга Коротяєва, юні кінозірки Артем Черній, Михайло Пулянській, Поліна Гайова, Дарія Держун, Назарій Гладюк, а також популярна 70-ти річна блогерка зі Львову Ольга Мартинишин, для якої цей фільм став дебютом у кіно. Фільмували «Війну очима тварин» в Україні та США за участі більше 100 кращих вітчизняних й іноземних майстрів кіно.
Перший трейлер антології був представлений на Берлінському МКФ, а нещодавно відбувся допрем’єрний показ вибраних новел кіноальманаху на Міжнародному кліматичному саміті COP29. Невдовзі запланована світова прем’єра «Війни очима тварин» в рамках міжнародного кінофестивалю, після чого стрічку побачать українські глядачі. Партнерами проекту стали «Агенство США з міжнародного розвитку» (USAID), European Solidarity Fund For Ukrainian Films (ESFUF) та соціальна ініціатива Save Pets of Ukraine, яка від початку повномасштабного вторгнення опікується тваринами, що постраждали від війни.
Читайте також:
Найкращі українські фільми 2023 року
Найкращі українські фільми 2022 року
Найкращі українські фільми 2021 року
Найкращі українські фільми 2020 року
Найкращі українські фільми 2019 року
Підтримайте Україну:
- фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
- фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
- Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
- дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt
Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:
- facebook — facebook.com/goodkino
- YouTube — youtube.com/c/kinowar
- Instagram — instagram.com/kinowar.com.ua
- twitter — twitter.com/kinowar_com
- Telegram — t.me/kinowarcom