kinowar.com

Вийшли одразу два нові трейлери з Ніколасом Кейджем

 19.09.2023  Новини, Трейлер

У мережі з’явилися трейлери фільмів «Сценарій мрії» і «Перехрестя м’ясника». В обох головну роль виконав наш улюблений Ніколас Кейдж.

«Сценарій мрії» – це ексцентрична сюрреалістична драмедія. Кейдж грає звичайного викладача на ім’я Пол Меттьюз, котрий з невідомої причини раптово починає являтися різним людям у сновидіннях. Він стає найпопулярнішою людиною на планеті. Проте коли приємні сни змінюються нічними кошмарами за участю бідолашного вчителя, він стає об’єктом масової ненависті.

Поставив стрічку Крістофер Борглі. Та важливо відмітити, що продюсером виступив культовий майстер горорів Арі Астер («Спадковість», «Сонцестояння», «Усі страхи Бо»).

«Перехрестя м’ясника» – вестерн. Сюжет розгортається навколо молодика на ім’я Вілл (Фред Гегінгер), котрий кидає навчання у Гарварді та вирушає до Скелястих гір Колорадо, аби полювати разом із мисливцями на бізонів. Команду очолює загадковий мисливець Міллер (Кейдж), котрий єдиний знає шлях до таємничої долини, де пасуться тисячі бізонів, і водночас знає жахливу ціну, котру мисливцям доведеться заплатити…

Вестерн є екранізацією однойменного роману Джона Вільямса. Режисером виступив Ґейб Польські.

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі

Коментарі закрито.