kinowar.com

Вийшов новий український трейлер мультфільму “Думками навиворіт 2”

мультфільм Думками навиворіт 2

Новий український трейлер, постер та кадри вже доступні для майбутнього кінотеатрального релізу «Думками навиворіт 2» від Disney та Pixar. Стрічка представляє нові емоції у свідомості тепер уже підлітки Райлі. До Радості, Гніву, Печалі, Страху та Відрази приєдналася група емоцій, які ідеально пасують підлітковому віку.

Тривожність, раніше оголошена новенька емоція, неодмінно струсоне все у штаб-квартирі та за її межами. Тривожність – це нестримна енергія, яка з ентузіазмом дбає про те, щоб Райлі була готова до всіх можливих негативних наслідків.

Думками навиворіт 2 Тривожність

Заздрість, хай і маленька, але вона точно знає, чого хоче. Вона вічно заздрить всьому, що мають інші, і не соромиться тужити через це.

Хандру нічого не турбує, окрім постійного закочування очей. Хандра додає Райлі ідеальну кількість підліткової апатії, коли відчуває, що їй це потрібно.

Думками навиворіт 2 Конфуз

Конфуз любить залягти на дно, що нелегко для цього кремезного хлопця з яскравим рум’яним обличчям.

Продовження мультфільму від Disney та Pixar повертає глядачів у свідомість новоспеченої підлітки Райлі. Головна контора у голові дівчини зіштовхується з раптовим виселенням, щоб звільнити місце для чогось вкрай несподіваного: нових Емоцій. Радість, Печаль, Гнів, Страх та Відраза вже давно успішно працюють разом. Тому вони не знають, що відчувати, коли зʼявляється Тривожність. І, схоже, вона прийшла не сама.

Думками навиворіт 2

Читайте також: 

Найкращі мультфільми всіх часів

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі