kinowar.com

Вийшов тизер “Лишайся онлайн” – фільму, що розповідає про вміння українців гуртуватися попри страх і невідомість

Напередодні Національної премʼєри на Київському міжнародному кінофестивалі “Молодість” презентуємо офіційний тизер стрічки “Лишайся онлайн”. Картина – від ідеї до реалізації – була створена під час повномасштабного вторгнення за кошти приватних інвесторів. У нетиповому для українського ринку форматі скрінлайфу автори розповідають про російсько-українську війну в умовах діджиталізованого світу, де є місце людським переживанням та емоціям. Кінотеатральний прокат заплановано на 28 березня 2024 року, на роковини звільнення Київщини. Дистрибуцію здійснюватиме FILM.UA Distribution.

“Лишайся онлайн” – став справжнім викликом для виробників – Mamas Production , AMO Pictures, та ОУП: амбітна ідея, стислі терміни виробництва та війна за вікном, про яку потрібно розповідати світові. Для реалізації фільму продюсер та співсценарист Антон Скрипець обрав формат скрінлайфу, який дає змогу розповісти історію, зберігаючи присутність екшну. Автори переконані, що це рішення допомагає посилити “ефект присутності” та побудувати емоційний “місток” між персонажами та глядачем.

У липні цього року відбулася світова премʼєра стрічки “Лишайся онлайн” на міжнародному кінофестивалі FANTASIA, у Монреалі. Квентін Тарантіно називає FANTASIA “кращим жанровим фестивалем у Північній Америці”. Після показу, фільм “Лишайся онлайн” викликав хвилю обговорень «української теми». А у фіналі здобув одну з головних нагород – “Кращий художній фільм-дебют”.

Лишайся онлайн Stay Online

“Фільм – це теж інструмент боротьби. І якщо в ньому є та правдивість, яка чіпляє, якщо в цю історію є віра, до цього героя виникає любов, то значить цей фільм має вплив. Який так нам потрібен там, де втомилися від війни і хочуть забути про неї. Я думаю, що саме НА ЧАСІ нагадати їм про нас”, – ділиться Єва Стрельнікова, режисерка та співсценаристка стрічки.

Лишайся онлайн Stay Online

Щоб підсилювати увагу до України у світовому контексті нам необхідно створювати історії про нашу війну тут і зараз. Сьогодні ми здатні відрефлексувати трагічні події, що мали місце на Київщині, і завдяки створюваним художнім історіям слугувати не лише нагадуванням про єдність українців в 2022, а й потужним висловлюванням для міжнародної спільноти.

Лишайся онлайн Stay Online

Для нас робота над художнім фільмом під час війни  стала справжнім викликом. Історія про звичайних українців, які змогли  протистояти  російській навалі, необхідно було розповісти світу. І зараз, в часи, коли суспільство почало забувати якими ми були у перші місяці великої війни, важливо нагадати нашим фільмом про необхідність єдності, в цьому наша сила”, – переконана Алла Липовецька, продюсерка фільму.

Національна премʼєра стрічки відбудеться 25 жовтня на 52-му Київському міжнародному кінофестивалі “Молодість”. Стрічка змагатиметься за перемогу в Міжнародному конкурсі. Повторний показ заплановано 28 жовтня. А з 28 березня стрічка стартує в широкому національному прокаті.

Дистрибуцію фільму в Україні здійснює FILM.UA Distribution – дистрибутор національних та східноєвропейських фільмів, серед кейсів якого робота як з авторськими стрічками, так і з національними блокбастерами.

Лишайся онлайн Stay Online

ДОВІДКА
Назва: Лишайся онлайн
Дата виходу в прокат: з 28 березня 2024 року
Дистрибʼютор в Україні: FILM.UA Distribution
Жанр: гостросюжетна драма, детектив
Виробництво: Мамас Фільм Продакшн, АМО Pictures, Обʼєднання Український Продюсерів (ОУП)
Режисерка: Єва Стрельнікова
Сценаристи: Єва Стрельнікова та Антон Скрипець
Продюсери: Анатолій Дудінський, Алла Липовецька, Марина Квасова, Антон Скрипець
Оператор-постановник: Костянтин Пономарьов
Композитор: Томаш Лукач
Звукорежисер: Данило Прядка
Режисер монтажу: Віктор Гринчук
Кастинг-директорка: Анна Сахарова
У ролях: Єлизавета Зайцева, Олександр Рудинський, Гордій Дзюбинський, Роман Лях, Олександр Ярема, Олеся Жураківська, Євген Ковирзанов, Ірина Тамім, Катерина Кістень, Антон Скрипець

Лишайся онлайн Stay Online

Синопсис
Гостросюжетна драма про дівчину Катю, якій випадково дістається ноутбук незнайомого чоловіка. Катя ховається від ракетних обстрілів вдома, намагаючись знайти власника ноутбуку, який зник після російських ударів. Ризикуючи своїм життям та життям близьких, Катя намагається врятувати незнайомих українців. Історія українців, не супергероїв, у яких не залишається вибору, окрім як стати героями.

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі