kinowar.com

Як там Катя?: український фільм придбаний для показу сервісом HBO Europe

Все більше українських фільмів та шоу завойовують міжнародні ринки. Дебют української режисерки Крістіни Тинькевич офіційно придбаний одним з найбільших стримінгових сервісів світу – HBO Europe, точна дата релізу буде відома пізніше.

Драма-переможець престижного кінофестивалю в Локарно виходить в український прокат вже з 25 січня.

«HBO — надпотужний та престижний бренд. Їх кураторський вибір завжди є гарантією якості для глядача. Маю за честь те, що наша стрічка буде демонструватися разом з роботами визнаних світових митців», — поділилася враженнями від новини режисерка та авторка сценарію стрічки «Як там Катя?» Крістіна Тинькевич.

Стрічка офіційно з’явиться на стримінговій платформі після закінчення усіх етапів міжнародного та українського прокату. В Україні «Як там Катя?» вийде вже 25 січня.

Як там Катя?

«Дуже рада, що нашу стрічку отримають можливість побачити не лише в усіх кінотеатрах України, а й у Європі. Той факт, що один з найбільших стримінгових сервісів світу купив нашу стрічку є позитивним сигналом для українських авторів, виконавців та продюсерів. Українські фільми все більше досягають реальної популярності у Європі та в цілому у світі, що відкриває нам більші перспективи», — заявила продюсерка фільму Ольга Матат.

Головні ролі в міжнародному фестивальному хіті виконали нові зірки українського кіно: Анастасія Карпенко, Катерина Козлова, Тетяна Круліковська, Олексій Череватенко, Ірина Веренич-Островська, Віктор Жданов та інші. Продюсерами виступили Ольга Матат, Влад Дудко та Сергій Коннов.

Як там Катя?

Картина Крістіни Тинькевич розповідає про Анну (Анастасія Карпенко) — лікарку швидкої допомоги та одиноку мати, яка є опорою для своєї родини — сестри, матері та єдиної доньки Каті. Анна — сильна жінка, яка планує подарувати своїй дитині краще життя, ніж у неї. Але сталася неочікувана та шокуюча трагедія, яка може все зруйнувати та залишити героїню на одинці з байдужою системою та безмежною втратою.

Світова прем’єра дебютного повнометражного фільму Крістіни Тинькевич відбулась на 75-му кінофестивалі у Локарно в конкурсній програмі Concorso Cineasti del presente. Фільм отримав дві нагороди фестивалю: спеціальний приз журі Ciné+ та приз за кращу акторську гру для Анастасії Карпенко.

Загалом фільм «Як там Катя?» побачили глядачі понад 30 кінофестивалів по всьому світу. Картину Крістіни Тинькевич також відзначили на кінофестивалі CinEast Festival у Люксембурзі. Стрічка отримала Приз кінокритиків кінофестивалю. Також картина була відзначена головним призом фестивалю Around The World in 14 Films в Берліні. Стрічка також отримала головний приз в секції національного конкурсу повнометражних фестивалю «Молодость» та нагороду «Скіфський олень».

Як там Катя

Фільм створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно (стрічка стала одним з переможців Одинадцятого конкурсного відбору Держкіно категорії «повнометражні дебюти»). Міжнародна промоція стрічки відбувається за підтримки Українського Інституту в межах програми proMOTION.

В український прокат стрічка вийде вже 25 січня.

Читайте також:

Найкращі українські фільми 2023 року

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі