kinowar.com

З’явилися деталі останнього фільму Тарантіно

 26.05.2023  Новини

Маестро Квентін Тарантіно в інтерв’ю виданню Deadline поділився подробицями своєї нової стрічки під назвою «Кінокритик», яка має стати десятою і останньою в його кар’єрі.

За словами режисера, події розгорнуться у Каліфорнії 1977 року, а головним персонажем буде кінокритик, що пише рецензії на фільми для порножурналу. Причому героя створено на базі реального прототипу.

«Він писав про мейнстримове кіно і був майже віртуозом. Дотепним, вкрай цинічним, грубим, не гидував навіть дуже образливими расистськими жартами. Я б описав його як суміш Говарда Стерна (популярний американський комік і телеведучий. – Прим. ред.) і Тревіса Бікла (соціопатичний антигерой Роберта Де Ніро у культовому фільмі «Таксист». – Прим. ред.). Проте він був справді забавним, і читати його було смішно».

Також Тарантіно зауважив, що безпосереднє виробництво «Кінокритика» має розпочатися найближчим часом і що головна роль дістанеться акторові приблизно 35-річного віку, з яким постановник раніше не співпрацював. Дати релізу майбутній фільм поки не має.

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі

Коментарі закрито.