kinowar.com

З’явилися перші відгуки на «Наполеона» Рідлі Скотта

 16.11.2023  Новини

Днями у Парижі відбулася світова прем’єра історико-біографічної картини Рідлі Скотта «Наполеон», де Хоакін Фенікс зобразив французького імператора і завойовника Наполеона Бонапарта. Після прем’єри з’явилися перші рецензії критиків, повідомляє The Hollywood Reporter.

Загалом журналісти і кінознавці нібито хвалять стрічку, проте оцінки все ж виявилися змішаними. На сайті Rotten Tomatoes рейтинг позитивних відгуків наразі становить 63% на основі 46 публікацій. Рецензенти відмічають епічність, вражаючі батальні сцени і потужні акторські роботи Хоакіна Фенікса і Ванесси Кірбі (остання зіграла Жозефіну, дружину Бонапарта).

Але разом з тим преса говорить про надто довгий, затягнутий хронометраж (дві години сорок хвилин), а також дещо негативно описує важкий, перевантажений режисерський стиль Рідлі Скотта. Також пишуть про сухість викладу, про несподівану і ненавмисну кумедність і бравурність. І про те, що французи від побаченого напевно лютують.

В українському прокаті «Наполеон» стартує наступного тижня, 23 листопада. Тим часом Скотт вже розпочав роботу над довгоочікуваним сиквелом «Гладіатора».

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі

Коментарі закрито.