kinowar.com

Все завжди і водночас: вийшов український трейлер фантастичної комедії від продюсерів братів Руссо

 10.01.2022  Новини, Трейлер

До вашої уваги офіційний локалізований трейлер фантастичної комедії “Все завжди і водночас” від дуету Деніелів, спродюсований Джо та Ентоні Руссо (“Месники: Війна нескінченності”, “Месники: Завершення”).

Головну роль у майбутньому фільмі виконала Мішель Єо – зірка стрічок “Шан-Чі і легенда десяти кілець”, “Вартові Галактики 2”, “Шалено багаті азіати”, “Леді”, “Мемуари гейші”, “Тигр, що крадеться, дракон, що причаївся”, “Завтра не помре ніколи”. Також одну з ролей у картині виконала Джеймі Лі Кертіс (франшиза “Хелловін”, “Ножі наголо”, “Чумова п’ятниця”, “Правдива брехня”).

Ви можете бути будь-ким і будь-коли, адже в мультивсесвіті існують тисячі ваших Варіантів. Існують й тисячі версій Евелін – вона може бути будь-ким: відомою акторкою, талановитим шеф-кухарем, оперною дівою або майстром бойових мистецтв. Вона може отримати доступ до спогадів, емоцій та неймовірних здібностей різних версій себе. Кажуть, що так можна врятувати світ. І якщо зовсім пощастить, то розібратися з найстрашнішим злом – власними податками.

Все завжди і водночас Денієли

У США новий фільм дуету Деніелів відкриває престижний мультимедійний фестиваль South by Southwest (SXSW). Сценаристи та режисери Деніел Шайнерт та Деніел Кван, які працюють під псевдонімом “Деніели”, прославилися у 2016-му році завдяки культовій картині “Людина-швейцарський ніж” з Деніелом Редкліффом та Полом Дано. Нову роботу Деніелів випускає студія А24 у співпраці з продюсерами братами Руссо, які зняли чотири картини Marvel Cinematic Universe, включаючи фінальні частини “Месників”.

“Все завжди і водночас” заплановано до релізу в українських кінотеатрах навесні 2022-го, точна дата стане відома найближчим часом.

Читайте також:

Артхаусні фільми, які сподобалися глядачам

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі