kinowar.com

Все завжди і водночас: вийшов український трейлер фантастичної комедії від продюсерів братів Руссо

 10.01.2022  Новости, Трейлер

До вашої уваги офіційний локалізований трейлер фантастичної комедії «Все завжди і водночас» від дуету Деніелів, спродюсований Джо та Ентоні Руссо («Месники: Війна нескінченності», «Месники: Завершення»).

Головну роль у майбутньому фільмі виконала Мішель Єо — зірка стрічок «Шан-Чі і легенда десяти кілець», «Вартові Галактики 2», «Шалено багаті азіати», «Леді», «Мемуари гейші», «Тигр, що крадеться, дракон, що причаївся», «Завтра не помре ніколи». Також одну з ролей у картині виконала Джеймі Лі Кертіс (франшиза «Хелловін», «Ножі наголо», «Чумова п’ятниця», «Правдива брехня»).

Ви можете бути будь-ким і будь-коли, адже в мультивсесвіті існують тисячі ваших Варіантів. Існують й тисячі версій Евелін — вона може бути будь-ким: відомою акторкою, талановитим шеф-кухарем, оперною дівою або майстром бойових мистецтв. Вона може отримати доступ до спогадів, емоцій та неймовірних здібностей різних версій себе. Кажуть, що так можна врятувати світ. І якщо зовсім пощастить, то розібратися з найстрашнішим злом — власними податками.

Все завжди і водночас Денієли

У США новий фільм дуету Деніелів відкриває престижний мультимедійний фестиваль South by Southwest (SXSW). Сценаристи та режисери Деніел Шайнерт та Деніел Кван, які працюють під псевдонімом “Деніели”, прославилися у 2016-му році завдяки культовій картині “Людина-швейцарський ніж” з Деніелом Редкліффом та Полом Дано. Нову роботу Деніелів випускає студія А24 у співпраці з продюсерами братами Руссо, які зняли чотири картини Marvel Cinematic Universe, включаючи фінальні частини «Месників».

«Все завжди і водночас» заплановано до релізу в українських кінотеатрах навесні 2022-го, точна дата стане відома найближчим часом.

Читайте також:

Артхаусні фільми, які сподобалися глядачам

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Комментарии