kinowar.com

Міккі Рурк лається та вимагає від НАТО негайно захистити Україну

 14.04.2022  Новини

Голлівудський актор, зірка фільмів «Бійцева рибка», «Серце янгола», «Місто гріхів», «Рестлер», виклав у Інстаграм пост, в якому жорстко розкритикував політику США та НАТО за бездіяльність щодо війни в Україні.

Рурк нагадав, що українці наразі перебувають у пеклі під постійними російськими обстрілами, а Америка тим часом і увесь світ спостерігають і чомусь не поспішають реально допомагати. Тобто не просто надавати гуманітарну допомогу і воєнне озброєння, а закривати небо, як того потребує Україна і як того вже давно просять президент Володимир Зеленський і мільйони простих людей.

«Забудьте все це гівно про чесну і нечесну війну. Зніміть ваші довбані [білі] рукавички і нарешті надайте цьому народові усе, чого він потребує… росія відправила в Україну сумнозвісного генерала Олександра Дворнікова, репутація якого добре відома ще з часів війни в Сирії. Він нищить мирних цивільних. Він – безжальний м’ясник», – написав актор.

Також Рурк зазначив, що його особистий помічник Дмитро родом з України і щодня той дізнається жахливі новини з рідних країв про те, як його родичі і знайомі страждають та гинуть.

Коментарі