kinowar.com

Фестиваль кінооператорського мистецтва КІНОКО оголосив дати проведення

Команда єдиного фестивалю кінооператорського мистецтва КІНОКО оголосила дати проведення заходу. 4-й фестиваль відбудеться з 1 по 5 жовтня 2021 року, головною локацією буде Будинок Кіно у місті Києві. Минулого року кіноподія проходила у гібридному форматі. Тож у випадку продовження карантину організатори мають досвід проведення заходу з дотриманням усіх рекомендацій МОЗ.

фестиваль КІНОКО ДАТИ 2021

На фестивалі будуть нововведення. У 2021 році на кіноподії започаткують нову конкурсну програму – рекламні відео, а конкурсну програму музичних відео, яку заснували торік, розширять. Також у планах фестивалю зробити конкурсну програму повного метру.

“Цього року ми розширюємо програму та додаємо цікаві, але незвичні для нас формати – це рекламні відео роботи, розширимо програму музичних відео та зробимо конкурсну програму повного метру”, – президент фестивалю Богдан Вержбицький.

Вже зовсім скоро на сайті фестивалю розпочнеться прийом заявок для участі у конкурсі за всіма напрямками. Про старт прийому робіт буде оголошено згодом, слідкуйте за новинами.

Нагадаємо, 3-й фестиваль кінооператорського мистецтва КІНОКО відбувся у гібридному форматі з 29 жовтня по 1 листопада 2020 року за підтримки Державного агентства України з питань кіно та індустрійних партнерів фестивалю.

Читайте також:

Де дивитися українське кіно онлайн легально

Найкасовіші українські фільми 2020 року

Найкращі українські фільми і серіали 2020 року

Найочікуваніші українські фільми 2021 року

Найкращі українські фільми часів Незалежності

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі