kinowar.com

6 найкращих ролей Аарона Тейлор-Джонсона

Найкращі фільми Аарона Тейлор-Джонсона

Аарон Тейлор-Джонсон може стати новим Бондом. А може не стати, особливо якщо рішення по подальшій долі франшизи будуть приймати занадто довго. Так чи інакше, цьому відносно молодому актору вже є що згадати з точки зору кар’єри. Наведемо наш суб’єктивний список найкращого – а ви підтримайте нашу редакцію.

Нічні звірі (Nocturnal Animals) 2016

топ фільмів Аарон Тейлор Джонсон

У кримінально недооціненому психологічному (і майже містичному трилері) за участю Емі Адамс, Джейка Джилленгола, Айли Фішер, Армі Гаммера і Майкла Шеннона Аарон зіграв по-справжньому поганого хлопця. Вигадана і справжня реальність в голові письменниці перетинається дуже дивним чином, ти навіть не можеш зрозуміти, де саме вигадка, а де відбувається реальна трагедія. Але де б не перебував персонаж Тейлор-Джонсона, в світі ілюзорному чи фізичному, він справляє враження справжнього покидька. Чи можна його зупинити? Чи можна йому помститися? Чи може він усвідомити жахливість власних злочинів?

Читайте також: Найкращі трилери всіх часів

 

Пипець (Kick-Ass) 2010

топ фільмів Аарон Тейлор Джонсон

Пам’ятаєте цього юнака? Так, саме Аарон зіграв нетипового супергероя в фільмі “Пипець”. Пародія на супергероїку завжди актуальна (і досі так), але в той момент, ще до виходу “Хлопаків” та інших іронічних проєктів, що стібалися з людей у латексі, це було чимось справді свіжим. Як завжди геніальний Ніколас Кейдж та зовсім ще дитина Хлоя Морец доповнили картину. А ще, якщо згадувати про перспективних молодих акторів, варто згадати, що товариша Тейлор-Джонсона грав Пітер Еванс. Обидва хлопця пізніше зіграли роль надшвидкого супергероя Ртуть (або Квіксільвер), Еванс у франшизі про Людей Ікс, а Аарон…

 

Месники: Ера Альтрона (Avengers: Age of Ultron) 2015

топ фільмів Аарон Тейлор Джонсон

… у “Месниках”, які після виходу вважались ледь не провальними, але згодом були суттєво переоцінені, особливо з урахуванням закладення емоційного зв’язку між Вандою і Віжном. Пізніше тема втрати і намагання впоратись зі своїм психологічним станом на цьому тлі була ідеально опрацьована в серіалі “ВандаВіжн”. Підвалини для цього були закладені саме тут, і одна з важливих складових – брат Ванди, П’єтро, також відомий як Ртуть.

 

Стати Джоном Ленноном (Nowhere Boy) 2009

топ фільмів Аарон Тейлор Джонсон

Цікавий факт: Аарон Тейлор-Джонсон зіграв Джона Леннона. У доволі вже далекому 2009-му році вийшла біографічна драма про роки музиканта до The Beatles, відносини з мамою та тіткою, перша зустріч з Полом Маккартні та Джорджем Гаррісоном та створення легендарного ліверпульського гурту. Пола Маккартні зіграв Томас Сангстер, найбільш відомий як маленький хлопчик, син персонажу Ліама Нісона з фільму “Реальна любов”.

 

Король поза законом (Outlaw King) 2018

топ фільмів Аарон Тейлор Джонсон

Майже не помічений аудиторією історичний фільм про шотландського короля Роберта I Брюса, який проігнорував співвідношення розміру англійської армії та шотландської армії і все одно вирушив на війну за незалежність. Короля зіграв мужній Кріс Пайн, а Тейлор-Джонсон зіграв його соратника, полководця Джеймса Дугласа, 5-го лорда Дугласа.

Читайте також: Найкращі історичні фільми всіх часів

 

Швидкісний поїзд (Bullet Train) 2022

топ фільмів Аарон Тейлор Джонсон

Дуже яскраву роль Аарон зіграв, як це не дивно, у суто розважальному проєкті. Режисером став Девід Літч (“Джон Уік”, “Атомна блондинка”). Він вміло поєднав гумор і справді захопливий екшн з великою кількістю трюків. А найпомітнішим персонажем став герой саме Тейлор-Джонсона: він переграв навіть самого Бреда Пітта. Крім абсолютно розкішних вусів він також продемонстрував шалений рівень харизми і драматизму. Його туга за другом, що загинув, практично вийшла за межі цього комедійного бойовика. А тому, повертаючись до початку статті і можливості отримати роль нового Бонда – здається, це оптимальний вибір.

Якщо вам подобається те, що ми робимо, підтримайте наш проєкт

Читайте також:

Найкращі ролі Метта Деймона

Найкращі ролі Джоша Броліна

Найкращі ролі Г’ю Ґранта 

Найкращі ролі Венсана Касселя

Найкращі ролі Сема Роквелла

Найкращі ролі Крістофа Вальца

Найкращі ролі Ентоні Гопкінса

Найкращі ролі Стеллана Скашгорда

Найкращі ролі Майкла Кейна

Найкращі ролі Курта Рассела

Найкращі ролі Дензела Вашингтона

Найкращі ролі Ґері Олдмена

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі